reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gratuluje wszystkim dwoch kreseczek, oby dalej pozytywnie :)

U mnie dzis 9 dpt, jutro z rana jedziemy na bete. Ten tydzien szybko minal, az sie boje jutrzejszego dnia. Poki co plamienia byly tylko zaraz w 1 dpt, pozniej nic. Zadnych plamien w 6-7 dniu, takze chyba implantacyjnego nie mialam. W porownaniu do pierwszego razu nie mam tez sluzu zoltawego wskazujacego na miesiaczke, ale za to od wczoraj wzmozone bulgotanie i przelewanie sie w brzuchu, ktory zreszta tez mnie troche pobolewa czasami jak na miesiaczke. Teoretycznie dzis przypadalby 28 dzien cyklu, wiec czas miesiaczki. Wychodzimy zaraz na przedtsawienie, takze moze troche jeszcze uda mi sie oderwac myslami, ale chyba najchetniej poszlabym juz dzis po sikacza i po prostu go zrobila. Wiem ze to moze i za wczesnie, ale tak dla swietego spokoju. Boje sie jutrzejszego dnia, bo kiepsko znosze cala ta terapie hormonalna i nie chcialabym przeciagac tego w nieskonczonosc. No ale z drugiej strony inaczej nam sie nie poszczesci, takze to poki co jedyna mozliwosc. Gorzej tylko z praca, poniewaz tutaj tez mam pole bitwy na ktorym musze walczyc i tak wszystko sie kumuluje.
 
Addunnnia jeszcze spokojnie. To tylko sikańce, dopiero krew wszystko wyjaśni.
Ja nie będę robić testu w domu. Ostatnio zrobiłam i było wielkie rozczarowanie. Ale to jeszcze dłuuugi tydzień. Miałyście jakieś kłucia w jajnikach. Ja czasami tak mam aż mnie podrywa.
 
reklama
Dziewczyny nie wytrzymalam i zrobilam test ale nie z porannego moczu. Dzis jest 8 dpt 5 dniowej blastki. I wyszla 1 krecha [emoji20] czy test mogl nie wyjsc? Troche sie zalamalam [emoji22]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Adunnnia spokojnie :) z mojego doświadczenia na tak wczesnym etapie nie ufałabym sikańcom. U mnie po naturalnym zapłodnieniu, gdzie dokładnie znałam datę kiedy, pozytywny test (i to bardzo bardzo bardzo słaba kreseczka) wyszła dopiero w 6tc. Tego samego dnia zrobiłam bete i miałam już ponad 300.. dwa, cztery i sześć dni wcześniej sikańce pokazywały negatywny wynik. Trzymam kciuki i mocno wierzę, że beta będzie duża!
 
Do góry