reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeśli chodzi o sex to pytajcie lekarzy, on wam najlepiej doradzi. Ale jej nie ma przeciwwskazań to można baraszkowac do woli [emoji4]
A ja mam jutro wizytę, pierwszą podczas stymulacji. Dziś jeszcze robię zastrzyk z Citrotide. Stresuje się jak cholera...czy będą pęcherzyki, czy uratuje jajeczka? Mąż był w piątek w klinice i zamrozil nasienie, wyszły 3 dawki. Jutro zaczyna nową pracę i nie będzie bo przez tydzień i potem też będzie wyjeżdżał więc wolimy się tak zabezpieczyć.

Gratuluję wszystki 2 kresek!!!!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnie wiadomosci tutaj bardzo podnoszą na duchu. Fajnie poczytac pozytywne wiadomości :)
Ja póki co tule kropka. Tak mi to szybko zlecialo ze masakra. Oby tez tak szybko zlecialo do pierwszej bety :)
 
Dziewczyny nie wytrzymalam i zrobilam test ale nie z porannego moczu. Dzis jest 8 dpt 5 dniowej blastki. I wyszla 1 krecha [emoji20] czy test mogl nie wyjsc? Troche sie zalamalam [emoji22]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry