reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny wyniki pierwszej weryfikacji - 3 dzień pt
Estradiol -2917,72 mg/ml
Progesteron - 14 ng/ml
Beta hcg - 2 mlU/ml

Co myślicie ??? progesteron trochę mały chyba mi zwiększą ?? o 19 mam konsultację telefoniczną
 
reklama
Dziewczyny o co chodzi z tą weryfikacja? Ja mam po prostu zrobić betę dwa tygodnie po punkcji i tyle. Progesteron biorę w postaci luttagenu i prolutexu, więc za mało chyba go nie mam.
 
Dziewczyny wyniki pierwszej weryfikacji - 3 dzień pt
Estradiol -2917,72 mg/ml
Progesteron - 14 ng/ml
Beta hcg - 2 mlU/ml

Co myślicie ??? progesteron trochę mały chyba mi zwiększą ?? o 19 mam konsultację telefoniczną
Każdy prg większy niz 5 jest dobrym progesteronem:-) estradiol ladny. A beta to pozostałość po zastrzyku na pęknięcie pewnie byla wysoka dawka bo komórek bylo powyżej 10.
 
Dziewczyny o co chodzi z tą weryfikacja? Ja mam po prostu zrobić betę dwa tygodnie po punkcji i tyle. Progesteron biorę w postaci luttagenu i prolutexu, więc za mało chyba go nie mam.
W invicie mają 3 weryfikację w 3,6 10 dpt można je wykupić lub nie, ja je miałam. to do ustalenia dawkowania leków i zwiększenie szans na ciążę.
 
Dziewczyny o co chodzi z tą weryfikacja? Ja mam po prostu zrobić betę dwa tygodnie po punkcji i tyle. Progesteron biorę w postaci luttagenu i prolutexu, więc za mało chyba go nie mam.
Weryfikacje sa mega istotne przy criotransferach bada sie poziom estradiolu i prg oba istotne dla utrzymania ciąży. Generalnie 6dpt beta juz powinna byc a jak nie ma nadal 10dpt to odstawia sie leki w przypadku transferu blastocysty. Taki sposób pozwala nie tylko panować nad prg i e2 ale i zauważyć ciaze biochemiczna pozamaciczna czy poronienia nawykowe. Moim zdaniem 10dpt to jest ostatni moment na betę i jej przyrost jest najistotniejszy co do rokowań ciąży właśnie do 10dpt. Po tym czasie nawet kiepskie przyrosty mogą wcale nie byc zle. Ale zle przyrosty do 10dpt to niestety kiepskie rokowania.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!jestem 4 dni po punkcji,jutro mam transfer. Dzisiaj zaczęłam odczuwać ból jajnika,czuję ciągnięcia i widać że jest coraz większy.mam takie wybrzuszenie.boję się że nie dojdzie do transferu.czy któraś z Was miała podobne dolegliwości?
 
Do góry