reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja po ciąży jajowodowej miałam laparoskopie i musiałam badać betę do spadku zerowego a w pewnym czasie miałam nawet wzrost z 50 na 100 trwało to 3 tyg. Niby tak długo trwa spadanie bety ile się było w ciąży.Myślę że lepiej żebyś zrobiła.
Ale przypomniało mi się że ja miałam badać po okresie ,ale dostałam już go po zabiegu połączył się z krwawieniem po zabiegu.
 
reklama
Wow Peugeotka gratulacje, ale niespodzianka [emoji6][emoji898][emoji322]
Ale tu sie dzieje, i tyle nowych jajeczek [emoji12] a co u starszej ekipy? Koniczynka, Ewunka, Gosia? Jak samopoczucie? Ja od tygodnia sie"oczyszczam" juz niewielkie plamienie [emoji6] doradźcie mi, powinnam iść do lekarza, zrobić betę? Czy moze czekać na @ i dopiero po niej na wizytę?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
O jesteś kochana dawno Cie nie było Ja nie odpowiem na twoje pytanie bo nie wiem. Jak się czujesz dokładnie?
 
Tak jadę są godzinę ale na dzisiaj wynik tylko bety będę mieć jutro dopiero prolaktyna. Ale miałaś tez takie plamienia przypominające okres ?
Roznie moze byc zrób betę i bedziemy więcej wiedziec. Jezeli beta pozytywna to trzeba obserwowac przyrost bo niskie przyrosty i prg +plemienia to np. Ciaza pozamaciczna. Ale tez pozytyena beta piękny przyrost i plemienia to piekna ciaza z plamieniem implantacyjnym:p
 
Jesli bedziesz miała transfer świeżych zarodków to nie ma juz wizyt, jesli crio to tak - sprawdzanie endometrium.


Elevka, ilu dniowe zarodki miałaś ?


Kate, miałaś dwa pod rząd udane transfery?
Tak sobie mysle, ze rzadko udają sie dwa transfery jeden po drugim... Farciara :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No co ty to nie bylo tak pieknie!:-) pierwsza procedura to byl dramat! Zaplodnilismy tylko 2komorki o dziwo byly dwa czlowieki ale zaden nie zostal:-( potem odmrozilismy komorki z 15 odmrozily sie tylko dwie. Do 5 doby przetrwal jeden człowiek. No i zostal mimo ze rokowania kiepskie byly. Niestety byly zle przyrosty plemienia albo biochemiczna albo ciaza pozamaciczna. Pomimo przyrostow bety musiałam odstawić leki:-( druga procedura jeden zarodek 5AA i mąż teraz lula:-) a dawano nam 20% szans na powodzenie ivf. Byliśmy kiepsko rokujacym przypadkiem:-)
 
Dziewczęta nospe można jesc ale trzeba uważać jak sie ja bierze zbyt dlugo. Niby powoduje obniżone napięcie mięśniowe u dzieci.
 
reklama
Dziewczyny chciałam wam podpowiedzieć popijanie herbaty z nagietka. Pomaga utrzymać ciążę i zapobiega poronieniom. Podobno stosuje się ja w poronieniach nawykowych. Trzeba natomiast unikac ziół rozgrzewających jak lipa, mięta, czarny bez.
 
Do góry