reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A mam pytanie odnośnie in vitro, czy za każdym razem koszt jest taki sam? Bo Noe za każdym razem pobierają komórki do in vitro? Chodzi mi o to że jak pobiora to potem mroźą? Dobrze rozumie? I czy któraś z was dojezdzala do innego miasta? Ja jestem ze Szczecina i o tej klinice mam mało danych jeśli chodzi o in vitro. Ja jestem dopiero po pierwszej iui ale nie udanej i zastanawiamy się z mężem nad in vitro ale w innym miejscu.
Hej ja dojezdzalam ponad 60 km do innego miasta w jedna strone, nie bylo innego wyjscia :) calosc wyniosla mnie 8000zl plus dojazdy i taniej mialam tylko przez to ze refundowane leki mialam tak bym musiala wydac ponad 10000zl, ceny lekow sa kosmiczne masakra, ale zostaly mi jeszcze 2 piekne zarodeczki i pozniej jak bedziemy chcieli sie starac o rodzenstwo placilibysmy tylko za sam transfer ewentualnie jakies leki moze bede dostawala takze koszt jest juz niewielki :)
 
reklama
A mam pytanie odnośnie in vitro, czy za każdym razem koszt jest taki sam? Bo Noe za każdym razem pobierają komórki do in vitro? Chodzi mi o to że jak pobiora to potem mroźą? Dobrze rozumie? I czy któraś z was dojezdzala do innego miasta? Ja jestem ze Szczecina i o tej klinice mam mało danych jeśli chodzi o in vitro. Ja jestem dopiero po pierwszej iui ale nie udanej i zastanawiamy się z mężem nad in vitro ale w innym miejscu.
Ja sie uwinelam w 2 cykle. Badania mialam z iui. W pierwszym cyklu punkcja a w drugim transfer bo mialam kriotransfer. Wszystko zalezy od twojego organizmu i jak bedziesz reagowac na leki. Ja np wychodowalam 14 jajeczek. Podali mi 1. Zaplacilam za in vitro. Zamrozili mi 5. I teraz jak mam je zamrozone i bede wracac po rodzenstwo to zaplace tylko za transfer 1500xl a nie za cale in vitro. Za cale in vitro trzeba placic jak nie ma sie mrozakow i trzeba zaczynac od nowa
 
A czy po pinkcji a przed transferem mialyscie jakies wizyty u lekarza lub badania?
Tak sa wizyty zeby sprawdzic jakiej grubosci jest endometrium zeby lekarz dal sygnal kiedy transfer czyli kiedy moze wlozyc zarodek w to endometrium...ja mialam 2...jedna na ktorej dostalam estrofem i w 13dc gdzie stwierdzil ze endometrium jest super i podchodzimy do transferu...
 
Z racji tego ze mamusia moja stresowala Sie i krwawila ,plamila na przemian od 30 tyg postanowilam przyjsc wczoraj na swiat Z waga usg 2690 a Po porodzie 2500 zaoszczedzajac jej stresow ;)czylam mamusie przez 15 min i lezalam w ramionach taty Po czym przeniesli mnie do lozeczka incubatorka gdzie jest mi dobrze ,czuje ridzicow obecnosc jest mi cieplo i czekam na pierwsze krople mleczka
Pozdrowki cioteczki ,to ja Nicole Joanna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje. Ładna waga na wczesniaczka. Teraz wygrzewaj się Nicole i szybciutko do domku. xxx
 
Ostatnia edycja:
Nie miałaś problemu z aplikacją? Ja mam brać trzy tabletki na noc
Troszke one male i mialam problem zeby z opuszka palca mi nie spadly ale problemu nie mialam...tak jak sie wklada tampon...zresztą luteine tez aplikowalam palcem...trzeba pamietac o myciu rak i o tym zeby nie miec dlugich i pohaczonych paznokci...
 
reklama
Do góry