reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Podczytuje was tu czasami. Mam do was pytanie. Ile mija czasu od pierwszej wizyty do in vitro, łącznie z badaniami? Z góry dziękuję za informację.
U nas to bedzie około pół roku, mieliśmy juz badanie nasienia, potem androlog, leczenie, mrożenie i w kwietniu dopiero stymulacja. To zależy co wyjdzie Wam w badaniach, czy bedzie zalecone jakieś leczenie, zabiegi itp. Na sam kariotyp jeżeli nie mieliście czeka sie 6-8 tygodni jak robi sie prywatnie. Przynajmniej u nas ;).
Nie wiem jakie badania sa zalecane przy iui ale moze juz większość macie i pójdzie szybciej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A mam pytanie odnośnie in vitro, czy za każdym razem koszt jest taki sam? Bo Noe za każdym razem pobierają komórki do in vitro? Chodzi mi o to że jak pobiora to potem mroźą? Dobrze rozumie? I czy któraś z was dojezdzala do innego miasta? Ja jestem ze Szczecina i o tej klinice mam mało danych jeśli chodzi o in vitro. Ja jestem dopiero po pierwszej iui ale nie udanej i zastanawiamy się z mężem nad in vitro ale w innym miejscu.
Najwiecej placisz za pobranie komórek i ich zaplodnienie. po stymulacji pobierają Ci komorki. 6 z nich mogą zaplodniv, reszte zamrozic. jezeli te 6 zarodkow dobrze sie rozwinie, to masz podany jeden lub dwa a reszta idzie do mrozenia.
Jezeli za pierwszym podejsciem sie nie uda, to w kolejnym cyklu rozmrazaja zarodek i Ci go podają. Wtedy placisz tylko za sam transfer (u nas 800zl) + koszt lekow.
 
Najwiecej placisz za pobranie komórek i ich zaplodnienie. po stymulacji pobierają Ci komorki. 6 z nich mogą zaplodniv, reszte zamrozic. jezeli te 6 zarodkow dobrze sie rozwinie, to masz podany jeden lub dwa a reszta idzie do mrozenia.
Jezeli za pierwszym podejsciem sie nie uda, to w kolejnym cyklu rozmrazaja zarodek i Ci go podają. Wtedy placisz tylko za sam transfer (u nas 800zl) + koszt lekow.
Uff dziękuję bardzo. Bałam się że za każdym razem koszt jest taki duży czyli ponad 10.000 zł. Dziękuję
 
Hej dziewczyny te moje plamienia trochę ustały juz tylko taka lekka wydzielina bardzo jasna jest. Ale za to wczoraj wieczorem tak źle się czułam brzuch bolał jak na okres i niedobrze mi strasznie było. Dzisiaj lepiej choć obudziłam się z potwornym bólem głowy. Testować będę jutro bo dzisiaj niestety mąż musiał wziąść samochód także jeszcze jeden dzień :)ale mam nadzieje ze te plamienia oznaczają coś dobrego
 
Cudownie!!!! Witaj na świecie Nicole!!! :) gratulacje!! :)


Ja bede miała krotki protokół. Mam nadzieje ze uda sie zacząć w kwietniu, ze nie bedzie jakis torbieli np przed rozpoczęciem stymulacji... tym sie stresuje ze cos nieoczekiwanie stanie nam na drodze i miesiąc w plecy..



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Można mnie wrzucić na 29 marca kontrola przed crio, a 3 kwietnia - transfer;) dziękuję
Trzymamy kciuki za udaną wizytę i bezproblemowy zabieg oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Gratulacje dla Peugeotki36, która troszkę przed czasem powitała wyczekiwaną córeczkę! Dużo zdrowia! [emoji173][emoji173][emoji173]

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


16.03 - yplocka - wizyta w klinice
16.03 - Bertha - histeroskopia

18.03 - Julita1234 - transfer
18.03 - Dusia_88 - transfer
20.03 - Joko86 - wizyta przed in vitro
20.03 - sylwetka86 - betowanie
21.03 - Natalia93 - betowanie
21.03 - ludek - histeroskopia
21.03 - karolina1984 - transfer
22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji
22.03 - adunnnia90 - betowanie
22.03 - Ilona88 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
24.03 - Roksii89 - wizyta przed crio
24.03 - Tulipanka1988 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.03 - zanetaanna - kontrola przed crio
27.03 - Oska305 - betowanie

04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
12.04 - yplocka - USG genetyczne
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, chciałam się Was poradzić. Jestem po pierwszym nieudanym transferze - ciąża biochemiczna. Beta ze 180 spadla w ponoedzialek do 120. W poniedzialek bylam u lekarza i tego dnia odstawilam luteine. Na usg nie bylo nic widac, bylo jeszcze ciałko żółte. Do tej pory nie mam krwawienia, tylko jakieś mikro plamienie. Kiedy powinien zacząć się okres? Martwi mnie, że organizm jeszcze nie zaczął się oczyszczac :(
 
Do góry