reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak miałam 5 dniowego blastusia :) ale może poczekam do piątku będzie pewniejsza ;)
U mnie w 7dpt to już nawet sikaniec wyszedł, 8dpt beta była ponad 100, więc myślę, że śmiało możesz testować. Poza tym środa to dobry dzień na betę, bo w piątek sprawdzisz przyrost i masz spokojny weekend, a jeśli pierwszą zrobisz dopiero w piątek to będziesz przez weekend w stresie, czy aby rośnie
 
Tak pierwszy raz. jestem po dwóch nieudanych inseminacjach. Dziekuje :*
Powiem tylko tyle jakbym mogla cofnac czas to nie robilabym inseminacji, my podchodzilismy 4 razy, kupe kasy wydanej, wierzylismy ze sie uda ale za kazdym razem placz i bol, negatywny wynik. 1 in vitro odrazu udane. Takie mam zdanie na temat inseminacji chociaz niektorym sie jednak udaja, ale z doswiadczenia swojego sprobowalabym max2 inseminacji, jak sie nie uda odrazu in vitro :)
 
Mam pytanie do dziewczyn, które miały transfer na naturalnym cyklu, jakie leki miałyście, bo ja mam tylko ten aerozol później pewnie się dowiem co jesxze 3 dni przed transferem, aaaaa i jeszcze acard. Mam 3 op Crinone po punkcji mi zostało bo miałam to brać jak by miał być transfer, trochę to kosztowało i nie wiem, czy to jeszcze będzie potrzebne jak nie to się wkurze
 
hej:)
Jestem tu nowa , od kilku dni podczytuje wasze posty.
In vitro ... Tez nas to czeka , jestem spod Opola , ale mój lekarz sądzę skieruje mnie gdzieś na Wrocław z resztą GMW w Opolu hmmmm.. nie bardzo podpasowali mi tamci lekarze ...
Czytam i czytam , ale takie to dla mnie obce - te terminy którymi posługujecie się tak sprawnie ... I wydaje mi się , że nic z tego nie rozumiem ...
Od jutra zaczynam ostatni mac z clostibegyt , 10 dnia do kontroli , ale już na niej poproszę go o skierowanie do kliniki ( tak ostatnio ustaliliśmy , że po tej próbie kierujemy się na in vitro ) , bo po 5 latach starań , 2 latach leczenia i poronieniach nie mam już nadziei ,że akurat ten miesiąc to będzie ten.
Wolę iść wcześniej , żeby zacząć już procedurę , ewentualne badania zrobić sobie już teraz , żeby potem nie tracić owulacji i czekać kolejny miesiąc...
Info o in vitro... , jest tego tak dużo ... Powiedzcie mi proszę jak to wygląda czasowo ? Czy w 1 mac da się ogarnąć cały proces -wszystkie badania ( choć nie wiem czy ja jeszcze jakieś potrzebuję , moja teczka PEŁNA ) , "całe in vitro" , aż do transferu ?
Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą z was :)

Hej olenka- witamy w super gronie :) ja jestem po pierwszym udanym in vitro w 2014 roku. Zdecydowalismy sie po prawie 5 latach staran. Gdybym wiedziala, ze to nie bedzie az takie skomplikowane to bysmy juz wczesniej podjeli ta decyzje.
Nam udalo sie wszystko zamknac w jednym cyklu ale to wszystko zalezy jak lekarz Ci dobierze leki i procedure.
Powodzenia i do poczytania :) a ponizej masz skroty ktore czesto uzywamy, moze sie przydadza :)
  • Xdpt - X dzien po transferze
  • Xtc - X tydzien ciazy
  • xdc - x dzien cyklu
 
Dziewczyny czy myślicie, ze jest większa szansa na powodzenie przy podaniu dwóch Kropek??
mnie sie wydaje, ze tak ale to wszystko zalezy od jakosci zarodkow, ja mialam podane 2 blastki mamy jedna dzidzie, teraz przy crio bedziemy miec jedna i wydaje mi sie, ze mamy mniejsze szanse
ale wezcie pod uwage wszystkie mozliwosci, wasz wiek, ewentualnosc na blizniaki itp
 
reklama
Gosiu to w szpitalu,
Maja swoją genetykę.
Ale to NFZ to po co sie spieszyć ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Naciskaj powiedz ze zalezy ci na czasie juz na wizycie u lekarza mi wystawila pilne skierowania jak powiedzialam ze za 2 miesiace chcem podejsc do kolejnej stymulacji. I tez na nfz. Jak bedziesz miala pilne to tez ci zrobia w niecaly miesiac
 
Do góry