reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jutro punkcja i zaczynam się poważnie bać. Jakieś rady? Jak czulyście się po narkoze? Długo Was trzymało?
 
Dziewczyny jutro punkcja i zaczynam się poważnie bać. Jakieś rady? Jak czulyście się po narkoze? Długo Was trzymało?
Nie wpadaj w panikę jak zobaczysz dziewczyny po narkozie u mnie było wszystko Oki ale jak zobaczyłam dziewczyny bo byłam 4 w kolejce to był moment, że chciałam uciec z sali. Ja spalam jakoś max 30 min po narkozie i musiałam leżeć 1,5 godziny na sali później wizyta u doktor i jesteś już wolna. Ja bałam się tylko jak podali mi narkoze bo czułam dziwny ucisk i ból na klatce piersiowej :-/ i podobno musieli mi podać więcej bo nie chciałam spać :p trzymam kciuki za Ciebie buziaki przesyłam będzie wszystko dobrze
 
Dziewczyny jutro punkcja i zaczynam się poważnie bać. Jakieś rady? Jak czulyście się po narkoze? Długo Was trzymało?
Oska, miałam i dwie punkcje i jedną histeroskopię, za każdym razem taka sama narkoza i wspominam wspaniale. Wysypialam się jak nigdy, mimo że trwało to tylko kilkanaście minut. A po obudzeniu uczucie jak na lekkim rauszu :-) Zawsze czułam się świetnie po narkozie i nigdy mnie nic nie bolało.
 
niestety się pojawiło, bo już sama niewiedziałam czy to dobry znak, że mam to plamienie czy nie, ale może nic sie złego nie dzieje, ustąpiło już, także myślę że będzie ok, jutro beta i poźniej na usg :)
Dziewczyny, plamienie implantacyjne pojawia się w momencie zagniezdzania się zarodka, ZANIM beta zacznie być produkowana. Przy dodatniej becie żadne plamienie nie jest implantacyjnym, bo jest już na to za późno
 
reklama
Do góry