reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja melduje że wizyta po punkcji ok, nie ma torbieli, jajniki ok, transfer w następnym cyklu, narazie żadnych leków z wyjątkiem duphastonu przez 7 dni, a kolejna dobra informacja, 6 zarodków dożyło do 6 doby i dziś zostały zamrożone;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Super wynik ,trzymam [emoji110]i oby od razu blizniaki [emoji7][emoji108]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny, bardzo rzadko sie udzielam, ale cały czas kibicuje każdej z osobna. U nas właśnie tak było, pobrano 5 komórek, 3 z nich były dojrzałe, zapłodnily sie 2, została z nami jedna. Właśnie kończymy 19ty tydzień, a nasza maleńka dziewuszka puka do mamusi bardzo nieśmiało od kilku dni:laugh2: 5 lat leczenia, niepłodność idiopatyczna, 5 inseminacji i pierwsze IVF udane :laugh2: trzymam kciuki kochane
 
Hej dziewczyny, bardzo rzadko sie udzielam, ale cały czas kibicuje każdej z osobna. U nas właśnie tak było, pobrano 5 komórek, 3 z nich były dojrzałe, zapłodnily sie 2, została z nami jedna. Właśnie kończymy 19ty tydzień, a nasza maleńka dziewuszka puka do mamusi bardzo nieśmiało od kilku dni:laugh2: 5 lat leczenia, niepłodność idiopatyczna, 5 inseminacji i pierwsze IVF udane :laugh2: trzymam kciuki kochane
Nawet niewiesz ile nadziei wlewasz w moje serce :D
Az normalnie sie ucieszylam sie pod nosem ze Ci sie udalo za pierwszym razem :)
Widze nadzieje dla siebie :) powodzenia :*
 
KUrcze troche mnie zasmucilyscie z ta kawa, bo pije codziennie ale bardzo slaba z 1 lyzeczki rozpuszczalna i to wiecej mleka niz kawy. Dzisiaj wstalam z pozytywnym nastawieniem, cieszy mnie to bo jutro beta, a u mnie nie ma plamien zadnych, a do tej pory zawsze 2, 3 dni wczesniej sie zjawialy przed miesiaczka, moze jednak sie udalo. .... byleby do jutra
 
Dziewczyny czy to normalne że po wczorajszym transferze dzisiaj czuje się jakbym miała zapalenie pęcherza? Normalnie cały czas biegam do toalety. Może to leki ? Chociaz biorę je cały czas i owszem byłam często w toalecie ale teraz to już przesada
 
Dziewczyny czy to normalne że po wczorajszym transferze dzisiaj czuje się jakbym miała zapalenie pęcherza? Normalnie cały czas biegam do toalety. Może to leki ? Chociaz biorę je cały czas i owszem byłam często w toalecie ale teraz to już przesada
A masz ból przy oddawaniu moczu?
 
Dziewczyny czy to normalne że po wczorajszym transferze dzisiaj czuje się jakbym miała zapalenie pęcherza? Normalnie cały czas biegam do toalety. Może to leki ? Chociaz biorę je cały czas i owszem byłam często w toalecie ale teraz to już przesada
trudno powiedziec, ja mialam normalnie, nic takiego oprocz bolu brzucha sie nie dzialo
 
Badz cicho no tu z tych 3 zarodkow mozesz miec 3 dzueciaczkow!!!!
Po raz kolejny powtarzam nie ilosc a jskosc wazna
Ci bys zrobila gdybys miala 6 zarodkow i co cieszysz sie a zadnej ciazy ....a ci bys zrobila gdyby zostal jeden jedyny i bys zaszla za 1 ivf ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehehe dobra nic się nie odzywam :p zazdroszczę wyniki i tyle. A w moje fasolki to wierzę bardzo :-)
A jeśli by się udało za pierwszym razem to było by mega
Właśnie odebrałam moje wyniki z D3 mój wynik to 62,70 norma 30-80, a przez miesiąc brałam naprawdę końska dawkę. Więc jestem ciekawa jaki by był wynik jak bym brała tylko 2000 j
Moja endokrynolog zmieniła mi podawanie leków brałam od poniedziałku do piątku 50 na weekend 75 teraz przez piątek sobotę niedzielę mam brać 75 teraz jjz mam 1,15 nie spadnie mi bardziej?
 
reklama
Do góry