reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Annemarie. Dzięki. Tak właśnie sobie pomyślałam. Tak wysoki estradiol ponad 12 tys. I ja jeszcze biorę 3x2 estrofem to może być to. Może jeszcze te dodatkowe bole około jajnikow to tez to. A pewnie śluzowka przekrwiona. Wiem. Wieem. Szukam pocieszenia.
W srodku nie siedzimy,ciezko powiedziec.Mam nadzieje,ze juz nie wroci i bedzie juz tylko lepiej,piekniej i szczesliwiej...
 
Cześć Dziewczyny [emoji846]widzę ze na forum gorąco i dużo się dzieje ... wszystkim którym się udało gratuluje a za resztę oczywiście jak zawsze trzymam kciuki... Ja wracam do gry i z konkretna diagnoza po wymuszonych badaniach , intuicja Mnie nie myliła i za moimi niepowodzeniami stoi immunologia . Dziś odebrałam plan leczenia od lekarza immunologa i 6.03 mam wizytę przed kolejnym ivf .Mam pytanko czy któraś z was miała wlewy z interlipidu ??? I czy dało to efekty ? Oczywiście do tego jest jeszcze masa innych leków ale powiem wam po litrach wylanych łez mam znowu nadzieje [emoji846][emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny [emoji846]widzę ze na forum gorąco i dużo się dzieje ... wszystkim którym się udało gratuluje a za resztę oczywiście jak zawsze trzymam kciuki... Ja wracam do gry i z konkretna diagnoza po wymuszonych badaniach , intuicja Mnie nie myliła i za moimi niepowodzeniami stoi immunologia . Dziś odebrałam plan leczenia od lekarza immunologa i 6.03 mam wizytę przed kolejnym ivf .Mam pytanko czy któraś z was miała wlewy z interlipidu ??? I czy dało to efekty ? Oczywiście do tego jest jeszcze masa innych leków ale powiem wam po litrach wylanych łez mam znowu nadzieje [emoji846][emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć Ropuszka, ta immunologia to chodzi o przeciwciała czy to tematyka bardziej rozszerzona ?, gdzieś już coś slyszalalam, Ja nie zachodzę w ciążę z niewiadomej przyczyny, teraz jestem przed ivf, sama myślę że problem tkwi gdzieś głębiej i też się boje że na tym etapie też może pójść coś nie tak, kto kierował Cię na badania? I jakie mniej więcej? Byłabym wdzięczna za jakieś info

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry