reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Spierac sie nie bede, bo ekspertem zadnym nie jestem, ale znam 3 przypadki kobiet, ktore maja dzieci z ivf, bo przez endometrioze nie mogly zajsc w ciaze naturalnie i wszytskie 3 maja drugie pociechy z naturalnych staran w przeciagu mniej niz roku po porodzie. W tych 3 konkretnych przypadkach ciaza zaleczyla endomende i dala szanse na potomstwo bez ingerencji lekarzy. Nie ukrywam, ze skrycie licze na to, ze tez mi sie tak uda...
A plamienia u Yplocka mogly, ale tez nie musialy miec zwiazku z endometrioza...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też znam mnóstwo przypadków że ciąża " zaleczyla " endo nie mowie tylko o zajściu w druga ciążę ale o polepszeniu komfortu życia. Zniknęły bóle
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z endometriozą w ciąży. Czy ona może powodować dolegliwości bólowe i plamienia? Niby progesteron powinien niwelowac skutki ale estrofem...
A bierzesz heparyne lub acard . Plamic /krwawic możesz od tego. No i biorąc 24 szt luteiny (chyba już więcej ) to porostu może być podrażnienie. Zapytaj może o zmianę prog na zastrzyki wtedy podaje się 1 ( czasem słyszałam o 2 ) i podrażnienia zadrapania są wykluczone.
A jeżeli miałaś zrosty w macicy czy jelitach bóle mogą być od ich rozciągania i to spore (mogą ale nie muszą )
Jak dziś sytuacja. ?
 
A bierzesz heparyne lub acard . Plamic /krwawic możesz od tego. No i biorąc 24 szt luteiny (chyba już więcej ) to porostu może być podrażnienie. Zapytaj może o zmianę prog na zastrzyki wtedy podaje się 1 ( czasem słyszałam o 2 ) i podrażnienia zadrapania są wykluczone.
A jeżeli miałaś zrosty w macicy czy jelitach bóle mogą być od ich rozciągania i to spore (mogą ale nie muszą )
Jak dziś sytuacja. ?

Mi właśnie kazał odstawić acard ze względu na te krwawienia.


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Odpoczywamy!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

Gratulacje dla Rybki i jej słodkich chłopców! Życzymy dużo zdrowia!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Emilianka6966 - kontrola w czasie stymulacji
27.02 - adunnia90 - kontrola w czasie stymulacji
27.02 - AnetaB-stok - betowanie 1
27.02 - Koniczyna82 - betowanie 1
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
01.03 - zanetaanna - transfer
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
03.-04.03 - Emilianka6966 - punkcja
04.-06.03 - adunnia90 - punkcja
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.03 - Joko86 - pierwsza wizyta przed podejściem
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
16.03 - Peugeotka36 - USG
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wlasnie przez endometrioze 4cm mam zalecenie do invitro.
Duzo słyszałam ze ciaza ma pozytywny wplyw na wszystkie dolegliwości, wiec miejmy nadzieje ze zniknie po ciazy :)
Mnie sie strasznie czas dluzy... 2.03 mam dopiero wizyte kontrolną przed punkcja. Aktualnie jestem na zastrzykach.
W międzyczasie okazalo sie mam jakies napady padaczkowe, i musialam isc do neurologa zapytac czy moge wogole byc stymulowana i znieczulana do punkcji. Balam sie strasznie ze mi zabroni, ale powiedzial ze narazie nie widzi podstaw zeby mnie leczyc, przeciwskazan do znieczulenia nie widzi i zyczy powodzenia :)
 
Cześć Ropuszka, ta immunologia to chodzi o przeciwciała czy to tematyka bardziej rozszerzona ?, gdzieś już coś slyszalalam, Ja nie zachodzę w ciążę z niewiadomej przyczyny, teraz jestem przed ivf, sama myślę że problem tkwi gdzieś głębiej i też się boje że na tym etapie też może pójść coś nie tak, kto kierował Cię na badania? I jakie mniej więcej? Byłabym wdzięczna za jakieś info

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Hej :)

U mnie była walka o te badania w Bocianie nie chcieli o tym słuchać bo stwierdzili że dwa transfery to statystycznie mało komu się udaje ale Ja wiedziałam ze coś nie tak jest i zmieniłam klinikę i troszkę wymusiłam te badania ale na innym forum dziewczyny poleciły mi takiego lekarza który drąży temat i wysłucha i faktycznie tak było . Skierował Mnie do Łodzi do dr. Paśnika i powiem Ci ze to chyba jeden z najbardziej konkretnych lekarzy jakich spotkałam. Zrobił Mi cały pakiet wydałam 2000 zł No i wyszło ze mam przeciwciała TPOA czyli hashimoto i za dużo komórek NK do tego jeszcze cytokiny na maksa rozregulowane. Dał wytyczne dla endokrynologa i kliniki jak maja mnie prowadzić i jak mam dostawać leki , troszkę tego jest ale Ja wierze ze to mi pomoże doczekać upragnionego dziecka [emoji846][emoji846][emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :-) powodzenia dzisiaj dziewczyny ;-)

Proszę o wpisanie mnie do kalendarza na 7 marca pierwsza wizyta przed crio transferem :-)
 
Hej :)

U mnie była walka o te badania w Bocianie nie chcieli o tym słuchać bo stwierdzili że dwa transfery to statystycznie mało komu się udaje ale Ja wiedziałam ze coś nie tak jest i zmieniłam klinikę i troszkę wymusiłam te badania ale na innym forum dziewczyny poleciły mi takiego lekarza który drąży temat i wysłucha i faktycznie tak było . Skierował Mnie do Łodzi do dr. Paśnika i powiem Ci ze to chyba jeden z najbardziej konkretnych lekarzy jakich spotkałam. Zrobił Mi cały pakiet wydałam 2000 zł No i wyszło ze mam przeciwciała TPOA czyli hashimoto i za dużo komórek NK do tego jeszcze cytokiny na maksa rozregulowane. Dał wytyczne dla endokrynologa i kliniki jak maja mnie prowadzić i jak mam dostawać leki , troszkę tego jest ale Ja wierze ze to mi pomoże doczekać upragnionego dziecka [emoji846][emoji846][emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za odpowiedź, tez miałam te badania,a szczególnie w kierunku hashimoto, bo miałam chwilową niedoczynność, na szczęście teraz jest ok:) Powiem ci że moja siostra zaszła naturalnie w ciąże,tarczyca ok przed ciążą,natomiast w trzecim miesiącu stwiredzono hashimoto, było bardzo trudno leczyć niedoczynność w ciąży, brała leki znikome dawki,jeździła do dr Papikian w Warszawie,dzięki niej donosiła bez problemu i rodziła naturalnie mimo ogromnej woli wokół szyi.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź, tez miałam te badania,a szczególnie w kierunku hashimoto, bo miałam chwilową niedoczynność, na szczęście teraz jest ok:) Powiem ci że moja siostra zaszła naturalnie w ciąże,tarczyca ok przed ciążą,natomiast w trzecim miesiącu stwiredzono hashimoto, było bardzo trudno leczyć niedoczynność w ciąży, brała leki znikome dawki,jeździła do dr Papikian w Warszawie,dzięki niej donosiła bez problemu i rodziła naturalnie mimo ogromnej woli wokół szyi.
Ja tez mialam te wszystkie tsh ft3 ft4 i anty tpo wiec tez mam spokojna glowe

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry