reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale wam dziewczyny zazdroszcze ze juz zaczynacie...
Ja w piatek wizytuje sie u mojego gina i bedzie mi mam nadzieje wyjasnial co to w mojej macicy sie czarnego pojawilo. Pobierzemy wymaz, zeby sprawdzic czy dziad paciorkowiec pokonany i pewnie zaplanujemy histeroskopie.


hahaha, rewelacyjnie :D moj pewnie twierdzilby to samo ;)
Bertha już niebawem do nas dołączysz, będziemy mogły Ci więcej powiedzieć, teraz wytępic gada i histero,a potem już z górki,ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona, choć w łowie kotłują się różne myśli...
 
reklama
Wróciłam do domu jak nocna zmara , ostatni sen miałam wczoraj do 14[emoji85]

Dobre wieści są takie ,ze trombofilia wykluczona , moja krew wręcz bardzo dobre krzepnie.

Endometrium książkowe , pęcherzyk dojrzały przed pęknięciem , pobrała krew i czekam na telefon którego dnia transfer , znowu zdecydowaliśmy sie na podanie dwóch 5-Dniowych mrozaczkow .

Ah jak mi sie marzy!

Dwie ciąża, jedna naturalna , jedna po ICSI niestety nie utrzymane ale jednak

Dwa criotransfery nieudane , teraz czas na SUKCES i wsoka betę [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Jak loteria ...

Zamelduje sie jak zadzwoni jak wyniki.
Tymczasem idę spać

Całusy i samych dobrych wieści


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@yplocka1 @Pixie_Dixie proszę się zameldować co tam jak tam :)

@Ewunka a co tam u ciebie? Jest to zielone światełko od onkologa, kiedy podejmujesz wyzwanie?

@gosia321 jak tam sie kuruje twój Emek?

U mnie wszystko ok, mąż sę ze mnie śmieje ze co rano macam sobie piersi przed lustrem. Ugniatam, sprawdzam czy nie rosną, czy nie bolą ;) Nie dostaje hormonów od stycznia co by sztucznie objawy produkowały ciążowe wiec jak by coś tam urosło to bym sie ucieszyła...

Mowię mu, ze może mnie kropki nie polubią na tyle zeby zechciały zostać na dłużej. A on na to, ze może i ńie polubią ale on tez sie plącze w okolicy to na pewno wyczują jego wspaniała osobowość i zostaną. ;p

Dzień dobry wszystkim, powodzenia dziś.
Kochana Emek kuruje sie dobrze myslelismy ze w miesiac wszystko sie zagoi ale potrwa to jednak chyba troche dluzej. Nic wazne ze sie goi i nie trzeba wycinac martwych tkanek i robic przeszczepu :)
 
Dziewczyny a jak to jest z endometriozą w ciąży. Czy ona może powodować dolegliwości bólowe i plamienia? Niby progesteron powinien niwelowac skutki ale estrofem...
 
Dziewczyny a jak to jest z endometriozą w ciąży. Czy ona może powodować dolegliwości bólowe i plamienia? Niby progesteron powinien niwelowac skutki ale estrofem...

Mi powiedzieli kilkakrotnie, ze endometrioza ma wplyw na zajscie w ciaze (skutecznie je utrudnia), ale w trakcie ciazy jest ona juz bez znaczenia. Sama mialam 2 cysty czekoladowe na jajnikach, a ciaza przebiega bezproblemowo - zero krwawien, plamien, nic. Jestem w 35tyg.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak to jest z endometriozą w ciąży. Czy ona może powodować dolegliwości bólowe i plamienia? Niby progesteron powinien niwelowac skutki ale estrofem...
Uważa się, że ciąża to stan naturalnej terapii hormonalnej, w trakcie której większość symptomów endometriozy znika. Niestety, w związku z wysokim poziomem estrogenu, zwłaszcza w pierwszych dwóch trymestrach ciąży, objawy choroby mogą się wręcz nasilić. A pełen wachlarz dolegliwości wraca wraz już z pierwszą menstruacją. Mit o ciąży leczącej endometriozę powstał w latach 50-tych ubiegłego wieku. Zauważono wówczas, że u kobiet będących matkami endometrioza jest mniej zaawansowana niż u kobiet bezdzietnych. Niestety z czasem okazało się, że mylono skutek z przyczyną. To mniej zaawansowana endometrioza pozwalała zajść w ciążę.

Yplocka,jesli masz endometrioze to twoje plamienia mogly byc wlasnie z jej powodu.
 
reklama
Do góry