reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

My juz po wizycie. Musimy zbadać nasienie za 2 tygodnie, seminogram, chhromatyna met. cytometrii przepływowej i hba. Gdzie we Wrocławiu zrobimy ta chromatyne i hba?
Ja niestety musze jeszcze miec histeroskopie. Takze miesiąc w plecy.

Z pozytywów, bede miała krotki protokół. :)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Ja mialam w grudniu histeroskopie. I w nastpym.cyklu transfer crio. I beta pierwszy raz mi wzrosla. A teraz czekam na cud
 
reklama
Wow. Gratuluje [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] Mam nadzieje ze moja w pon tez skoczy... super
Na pewno. Zresztą. .... ja miałam podane dwie blastocysty: 5 dniowa (chlopca) i 6 dniową (dziewczynkę). Celujemy z mężem w bliznieta i będę przeszczesliwa jeśli na ekranie usg dojrze 2 pikajace serduszka

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety u mnie ciąża się zakończyła. Nadzieje odeszły tak szybko jak się pojawiły. W 12 dpt HCG 11,3. W 14 dpt hcg =29, w 17 dpt hcg = 113, w 19 dpt hcg = 204, dzień później pojawił się ból brzucha, krwawienie, które przeszło w brązowe plamienie, na USG nie widać było nigdzie pęcherzyka, a wczoraj hcg spadło już na 142,5. Lekarz kazał odstawić leki i czekać na miesiączkę. Ciężko....:-(
Prawdopodobnie ciąża biochemiczna. Boję się, żeby nie była tylko pozamaciczna. Na razie nie mam sił myśleć o kolejnych próbach. Ile czasu wy (te które miały podobną sytuację) czekałyście na kolejny transfer?
Przykro mi bardzo...
Ja w 2015 przeszłam poronienie zatrzymane. Planowałam odczekać trzy-cztery miesiące, ale przeżywałam dużo bardziej, niż mi się początkowo wydawało i do kolejnego transferu doszło dopiero jesienią 2016.
Powodzenia. Teraz będzie Ci ciężko, ale z każdym dniem boli mniej.
Tulę mocno...

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie, tydzień temu w piątek miałam histeroskopie, okres powinnam dostać w środę, dostałam wczoraj lekkie plamienie, dzisiaj dalej to samo co wczoraj. A od 3 dnia cyklu lekarz kazał brać estrofem przed krio, jak mam to liczyć? Kiedy zacząć brać te tabletki?
 
reklama
Natalia ja miałam podobnie jak ty. Po histeroskopii @ nie chciała przyjść. Najpierw miałam plamienie i myślałam że to już @ ale lekarz powiedział że mam poczekać aż będzie mocne krwawienie i dopiero pierwszy dzień mocnego krwawienia uznajemy za pierwszy dzień cyklu.Czekałam i dopiero po 5 dniach dostałam mocnego krwawienia jak przy normalnej @ i drugiego dnia krwawienia zaczęłam brać estrofem przed crio.
 
Ostatnia edycja:
Do góry