reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja leze a ze mną takie przypadki, jednej ciąża obumarła i czeka na poronienie, a druga walczy, krwawi i w ogóle, no masakra, płakać mi sie chce [emoji22]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Pixi bądź dobrej myśli kochana!!
Wiem że horror przezywasz, ale Twój kropek jest z Tobą. Bije mu serduszko [emoji173] stres mu nie pomoże. [emoji8] Wypoczywaj kochana, poczytaj jakąś książkę i nie zamartwiaj się [emoji8]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
Ja jeszcze 3 tygodnie wróżę z fusów - bylo plamienie 16 i 17 dpt bete z pojiedzlku odbieram jutro i jutro tobie kolejna a usg za 3 tygodnie ....oni nie robia eczesniej zeby domysłów nie było wiec 3 tygodnie chodze i mysle... Jsest czy nie jest ;/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana jak Twoja beta ? :-)

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
Podnisl mi na dzien luteine dopochwowa do 3x2 tabl duphaston 2 tabl i 2 zastrzyki z prolutexu ktory ma lepsze wchlanianie niz te dwa pierwsze...

No mi wychodzi teraz o jedna tabletkę więcej luteiny bo zmienili na 2x2, dzisiaj było ok nawet przy aplikowaniu juz prawie czysto oby to było to, No nic leze dalej.
Kolorowych snów dziewczyny!


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Ja szukałam cały czas mojego badania na amh bo widziałem ostatnio kilka wpisów i znalazłam i mam 4,19 ng/ml to dobrze, czy źle robiony 16 lutego 2016 dokładnie rok temu :p
 
Nie ma tutaj dziewczyn, nikogo z Novum?
Może jednak jest ktoś, cokolwiek.
Czytałam, że w Invicie mają to Famsi i że jeszcze coś bardziej ulepszonego , ale nic nie mogę znaleść.
Czy rzeczywiście AMH na poziomie ,1, 5 i 1,2 jest aż tak złe?
Najpierw nam mówiono, że tylko moje komórki się starzeją więc czas goni, a teraz po pogorszeniu wyników M powiedziano nam, że u mężczyzn też spada liczba plemników, chociaż miesiąc temu była rozmowa, że plemniki u każdego mężczyzny regenerują się w 30 dni.
Dlatego tym razem chcemy dobrze wybrać klinikę.
Też miałam długi z anty i krótki z anatagonistą, ale krótkiego z antykoncepcją nigdy i dla mnie to jakieś dziwne, na froum embriologicznym piszą, że nie robi się takich stymulacji.:confused2:
Ja jestem z Novum w Warszawie,ale my mieliśmy Icsi tylko.
Z jakiego miasta jesteś?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ivo2014- moja koleżanka miała podobny przypadek ona wycinania tarczyca; amh też 1 z hakiem on beznadziejne nasienie(dostał kiedyś łomot i miał krew w spermie a plemniki zmutowane czy coś ) . Białystok nie dał im szansy na dziecko z in vitro podeszli w Novum i udało się za 1 razem . Z wychodowaniem 2 zarodków 1 się zaimplementowaĺa i ma dziś 3.5 roku :rolleyes:
 
BeataWarszawa,

a czy poleciłabyś dr obuchowską, bo tylko do niej udało się nam zapisać?

Rustynko, dzięki za pocieszenie, a nie wiesz u kogo podchodzili?

jest nam okropnie ciężko, przepłakałam ostatnio 2 godziny i ciągle mi się płakać chce.
wiem, że jest bardzo źle, chciałabym trafić w dobre ręce, żeby ktoś nas odpowiednio poprowadził
czytam Was i cieszę się z waszego szczęścia, jest mi przykro jak się nie udaje.
wiem,że to ciężka droga i jest mi trudno. po ostatniej konsultacji w innej warszawskiej klinice jesteśmy rozczarowani.
nie robią schratchingu przed świeżym transferem, nie stosują encortonu przy przeciwciałach i nie przepisują clexanu więc dla mnie odpadają, jeszcze krótki protokół z antykami.
teraz mam obawy , co wymyślą inni lekarze.
 
BeataWarszawa,

a czy poleciłabyś dr obuchowską, bo tylko do niej udało się nam zapisać?

Rustynko, dzięki za pocieszenie, a nie wiesz u kogo podchodzili?

jest nam okropnie ciężko, przepłakałam ostatnio 2 godziny i ciągle mi się płakać chce.
wiem, że jest bardzo źle, chciałabym trafić w dobre ręce, żeby ktoś nas odpowiednio poprowadził
czytam Was i cieszę się z waszego szczęścia, jest mi przykro jak się nie udaje.
wiem,że to ciężka droga i jest mi trudno. po ostatniej konsultacji w innej warszawskiej klinice jesteśmy rozczarowani.
nie robią schratchingu przed świeżym transferem, nie stosują encortonu przy przeciwciałach i nie przepisują clexanu więc dla mnie odpadają, jeszcze krótki protokół z antykami.
teraz mam obawy , co wymyślą inni lekarze.
Moja Pani dr [emoji7]
Dzięki niej jestem w ciąży :) Ja ją uwielbiam, choć nie każdy złapie z nią wspólny język bo jest bardzo konkretną, często malomowna, choć zawsze bardzo dokładnie bada i wszystko wyjaśni. Niektórzy opisują ja jako chłodna. Poleciła mi ją moja koleżanka, która dzięki Pani dr ma też 2 dzieci :)
To było nasze drugie podejście (pierwsze w invimed), pierwsze w Novum u dr Obuchowskiej i dziś 20tc.
Zapewne mąż będzie musiał odwiedzic dr Wolskiego (androlog),żeby spróbował mu "podkrecic" nasienie.
Ja szłam u niej długim protokołem, dostałam też encorton że wspomagaczy. Na pewno w standardzie w cenie macie embrioglue, scraching też wykonują.
Kiedy masz wizytę?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry