reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pixi Dixi jeszcze ten tydzień musisz poczekać. Tylko, ze6to czekanie najgorsze. Ach...
I mnie 3 dni po iui i po nocach spać nie mogę. Też biorę Femibion do tego magnez, dodatkowo D3 i kwasy omega i do owu brałam koenzym 3. Coś jeszcze doradzacie?
 
reklama
Jestem po usg, inny lekarz badał i nie stwierdził zarodka, mówi,ze cos tam moze być na ścianie ciałka żółtego ale to za małe jest [emoji17] wypiszą mnie i za tydzień usg powinno cos pokazać, także znowu słabe wiesci


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Boże pixie Ty jakiś horror przeżywasz!! !! Zaczynam się coraz bardziej bac tej procedury!!!! Ale trzymaj się dzielnie może ten koszmar zakończy się piękna bajka, będę trzymac mocno kciuki!!!
 
Ostatnia edycja:
Moja Pani dr [emoji7]
Dzięki niej jestem w ciąży :) Ja ją uwielbiam, choć nie każdy złapie z nią wspólny język bo jest bardzo konkretną, często malomowna, choć zawsze bardzo dokładnie bada i wszystko wyjaśni. Niektórzy opisują ja jako chłodna. Poleciła mi ją moja koleżanka, która dzięki Pani dr ma też 2 dzieci :)
To było nasze drugie podejście (pierwsze w invimed), pierwsze w Novum u dr Obuchowskiej i dziś 20tc.
Zapewne mąż będzie musiał odwiedzic dr Wolskiego (androlog),żeby spróbował mu "podkrecic" nasienie.
Ja szłam u niej długim protokołem, dostałam też encorton że wspomagaczy. Na pewno w standardzie w cenie macie embrioglue, scraching też wykonują.
Kiedy masz wizytę?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też jestem z Novum jako klinikę bardzo polecam u nas był inny problem ale też się udało za pierwszym razem.Jeżeli chodzi o lekarza to mi dr.Obuchowska nie podeszła osobiście byłam u niej raz jak mojej dr nie było pomyliła pęcherzyk który był z torbiela której nie było.Ale wiadomo ile ludzi tyle opini ja chodziłam do dr.Zygler i na 100%mogę ją polecić od pierwszej wizyty czułam że jestem w dobrych rękach.Bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiła również dr.Staroslawska[emoji5]powodzenia

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia kochane na wizytach pieknych widokow :*
Milagros pozytywnej bety :* kto jak kto ale Ty po tylu doswiadczeniach wierzysz w sikanca

Pixi trzymam kciuki za twoja kropke :* i za serduszko
Nie kazdy lekarz jest specjalista od usg
 
Trzymamy kciuki za wysoki przyrost, udane wizyty i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę / badania prenatalne
17.02 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
17.02 - milagors - betowanie 2

18.02 - Bertha - wizyta kwalifikująca w klinice
20.02 - Koniczyna82 - transfer
20.02 - peeggy - transfer
22.02 - zanetaanna - kontrola przed crio
23.02 - Rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
13.-16.03 - Rybka14 - termin porodu
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
A wpiszesz mnie 20 lutego na IV weryfikacje?
 
reklama
Do góry