reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja wiem ze mozna pic sol himalajska ktora ma mase zalet, ale nie NaCl czyli sol kuchenna

Nikt nie każe sypać kila soli tylko szczyptę. W niedzielę wieczorem nie ma wielu rozwiązań na gwałtownie postępującą hiperkę.
Jeżeli zatrzyma się w woda w brzuchu hospitalizacja murowana.
 
Dziewczyny te doświadczone. Ile razy po transferze badalyscie betę? Zrobiłam dziś (28dpt) dla własnego spokoju i w ciągu 6 dni nie mam poprawnego przyrostu. Z początku beta ładnie przyrastala a teraz z 14300 skoczyła zaledwie do 22000. Czy to oznacza porażkę? Wizyta dopiero w sobotę.. .
Jestem już w drugiej ciąży, więc o becie troszkę wiem, a przede wszystkim to, żeby na pewnym etapie przestać sprawdzać, bo ona bardzo zwalnia i tylko można się niepotrzebnie nerwów najeść :-)
 
Gosiu pierwsze co słyszę o takim protokole ja z elonva ostatni raz szłam.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam zaczac estrofem od 15 dnia cyklu pod koniec brania wizyta i poczatek stymulacji tym razem z antagonista. Ale wlasnie dziwi mnie ten estrofem na poczatku. Lekarz tez na moje pytanie czy to krotki protokol powiedzial ze nie dokonca. Hmm oczywiscie nie dopytalam o wszystkie szczegoly bo jakas chyba kuzwa zacma umyslu byla. A teraz nic nie moge znalesc na temat protokolu ktory sie zaczyna estrofemem. Znalazlam tylko cos takiego Estradiol Priming Protocol EPP ale malo informacji na ten temat :(
I teraz bede w stresie zyc :p
 
Dziewczyny te doświadczone. Ile razy po transferze badalyscie betę? Zrobiłam dziś (28dpt) dla własnego spokoju i w ciągu 6 dni nie mam poprawnego przyrostu. Z początku beta ładnie przyrastala a teraz z 14300 skoczyła zaledwie do 22000. Czy to oznacza porażkę? Wizyta dopiero w sobotę.. .
Hej,nie martw się:) w pewnym momencie beta zwalnia i już się jej nie bada. Tylko usg :)
Ja w 28dpt nie badalam już bety,ostatni raz chyba coś ok 18 dpt.
Teraz to najważniejsze jest usg. Jeżeli tu jest w porządku to nie masz żadnych powodów do zmartwień :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry