reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Acha dziękuję za wyjaśnienia :)
Pewnie jeszcze bede pytac kilka razy o rzeczy ktore dla Was sa juz banalne :)
Lekarza bede oczywiście o wszystko pytac ale to dopiero za tydzien woec wiecie jak jest :)
Co do mojej kumpelki... jej sie udalo za pierwszym razem jak tylko sobie wymyslila ze moze chciec byc w ciazy. Wiec jej sie latwo mowi. Ech, gdzie ta sprawiedliwość...
Pixie Dixie trzymam kciuki!
 
reklama
Adunnia, ty juz wszystskie badania masz? Ale fajnie. My jeszcze czekamy na cytologię, badanie nasienia - w piątek - i wymaz bakteriologiczny mi gin zapomniał pobrać..
a nowy cykl juz 6.02 wiec nie zdążymy w tym cyklu wystartować, dopiero w marcu.



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Tak wszystkie mamy porobione. I jutro zobaczymy co lekarz powie [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ja z Radomia rozważam Warszawę bo tutejsze szpitale nie mają dobrych opini

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Ha ha mój M też z Radomia :) taki lokalny patriota,że zawsze się śmiał "jak będzie chłopak to na poród do Radomia" :)
Często tam bywamy u rodziny.
Daleko nie masz,jak planujesz CC to i tak masz umówiony termin :)
Kiedy rodzisz??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adunnia, ty juz wszystskie badania masz? Ale fajnie. My jeszcze czekamy na cytologię, badanie nasienia - w piątek - i wymaz bakteriologiczny mi gin zapomniał pobrać..
a nowy cykl juz 6.02 wiec nie zdążymy w tym cyklu wystartować, dopiero w marcu.



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
A Wy gdzie bedziecie podchodzić do ivf? Nam ostatnio lekarz kazal sie zglosic do 27 dc

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja mam niedrozny jajowod. Miałam od wczoraj zacząć stymulacja krótkim protokołem, ale wyszedł mi wynik + na ureaplasme. Dziś biorę ostatni antybiotyk i czekam 7 dni aby zrobić potworny wynik. Jeśli będzie dobry to czekam na @ i zaczynam.
A gdzie będziecie podchodzic do ivf? Nam lekarz kazal sie zglosic do 27 dc

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Acha dziękuję za wyjaśnienia :)
Pewnie jeszcze bede pytac kilka razy o rzeczy ktore dla Was sa juz banalne :)
Lekarza bede oczywiście o wszystko pytac ale to dopiero za tydzien woec wiecie jak jest :)
Co do mojej kumpelki... jej sie udalo za pierwszym razem jak tylko sobie wymyslila ze moze chciec byc w ciazy. Wiec jej sie latwo mowi. Ech, gdzie ta sprawiedliwość...
Pixie Dixie trzymam kciuki!
Powodzenie ivf zalezy od wielu czynników. Czasem pary które na oko maja 60% szans nie zaskakuja. A pary co wszystko wygląda zle nie maja problemu. Pamiętaj ivf to nie pewniak. 50% par nie doczekuje się dziecka. Stad 2-3 czy 8 procedura nie jest zaskoczeniem. No i pytanie jeszcze o ilość zapladnianych oocytow para ktora zaplodni ich @15-20 to inna historia niz zapłodnienie jedynych 2. Bo kobieta z niska rezerwą podejdzie więcej razy do ivf bo mniej komórek produkuje itp.
 
Mi po punkcji powiedziano, że mogę iść następnego dnia do pracy ( Szwecja) pomimo, że pracuje fizycznie. Tak samo po transferze.
W związku z bólem podbrzusza zostałam w domu pomiędzy punkcja a transferem oraz dwa dni po transferze.
Lekarz powiedział że to czy komorka się zagniezdzi czy nie to jedna wielka loteria. Nie ma kompletnie znaczenia czy leżę czy pracuje. Mam unikać dźwigania, gorących kąpieli, kąpieli w morzu i sauny.


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak samo mi lekarz powiedział ☺
 
reklama
Koniczynko ja bylam bardzo zadowolona z orłowskiego. U mnie bylo łyżeczkowanie tez się obawiam jak to będzie pozniej:-) w razie co jedno dziecię juz jest to wystarczy.
Ja uparlam sie na SM. Mowila matka żeby znieczulenia nie brać bo my baby z naszego rodu max 4h rodzimy. Ja dostałam plamien potem wody odeszły i od tego momentu szli jak burza. Chciałam przycwaniakowac bo to tak boli itp .podano mi znieczulenie. A 10min po nim miałam Full i skurcze sie zatrzymaly. Nie bylo wyjścia rodzic trzeba było na sucho. Ale to byla adrenalina:-)
A teraz na karowej rodzic bedziesz:p zdradzilas orlowskiego:p
 
Do góry