reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem załamana cała drogę płakałam teraz siedzę w pracy i mam wrażenie, że świat mi się zawalił. Transferu nie będzie :'( chyba nigdy takiego doła nie miałam . Pobrano 29 jajek i może być Hiperka więc na bank będzie! chociaż myślałam, że mam.oki ten estradiol. Liczyłam na chodź trochę szansy, że uda się za pierwszym razem wiadomo świeże są mocniejsze niż mrożone zarodki tak ml się wydaje. I kolejny miesiąc muszę czekać już mam dość tego
Straciłam już chęci do tego wszystkiego, jestem osobą jak coś mi nie wychodzi to załamuje się na maxa.
Ps. sorki za błędy ale nie mam już sił na nic.
Kochana nie zalamuj sie miesiac szybko zleci a z historii na forum mozna wywnioskowac ze criotransfery sa czesciej szczesliwe niz swiezaki :)
 
A ja leze i wypoczywam po histeroskopi :)
Ewcia mosisz miec niezly prog bolu bo ja na znieczuleniu i po histero musieli mi dac paeaceramol dozylnie bo tak mnie bolalo :) slaba jestem :) nie to co ty :)
 
Przykro mi, że transfer przełożony. Jednak lepiej dmuchać na zimne zamiast mieć hiperke.
Ja właśnie leżę w szpitalu z powodu hiperki.
Nawet mi nie mów moje obawy z Hiperka jednak mogą się spełnić. Współczuję Ci strasznie po ilu dniach dostałaś i jakie były objawy? Ja jestem w pracy jeszcze 3 godziny i jutro powiedziałam, że e du... to mam niech mnie zwolnia, było ok jesxze 2 godziny temu teraz ledwo co chodzę, a sikanie to jakaś maskara
 
reklama
Do góry