reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

55683d5d31654850e82cbb6c5cec6f89.jpg


Często pytanie o cennik.
Invimed Wrocław


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Masakra ceny ,wspolczuje!![emoji33][emoji33][emoji33]kurde zamiast szukac kota w worku i mowic o truskawkach bez smaku mogliby by wkoncu refundowac te ivf jak inne Kraje to robia...
A co tzn ivf z sukcesem? Bo inna cena niz ivf/icsi...

O szczesciu lub nieszcsesciu udanego ivf wydaje mi sie decyduje zdrowie partnerow no i te ......szczescie ,bo tez nie jest tak ze nieplodnosc idiopatyczna i Sue udaje czyki jednak te szczescie ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Masakra ceny ,wspolczuje!![emoji33][emoji33][emoji33]kurde zamiast szukac kota w worku i mowic o truskawkach bez smaku mogliby by wkoncu refundowac te ivf jak inne Kraje to robia...
A co tzn ivf z sukcesem? Bo inna cena niz ivf/icsi...

O szczesciu lub nieszcsesciu udanego ivf wydaje mi sie decyduje zdrowie partnerow no i te ......szczescie ,bo tez nie jest tak ze nieplodnosc idiopatyczna i Sue udaje czyki jednak te szczescie ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja jestem w invimedzie i mój M już gorączki dostaje przy każdej wizycie.
 
Dreamscomtrue
Ja mam dziecko naturalnie wiec dali nam duże szanse dlatego się podlamalam porażka. Jak tym razem się nie uda to rezygnuje może tak ma być i mam mieć jedynaczke
 
Dreamscomtrue
Ja mam dziecko naturalnie wiec dali nam duże szanse dlatego się podlamalam porażka. Jak tym razem się nie uda to rezygnuje może tak ma być i mam mieć jedynaczke
Rozumiem i zazdroszczę ja walczę żeby w ogóle zostać mamą....mam nadzieję że się kiedyś uda. Za Ciebie też trzymam kciuki dla dziecka rodzeństwo to skarb[emoji5]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ty tez drobniutka jak ja ,mamy szczescie mozemy jesc I nie tyc[emoji95]

Z tego co czytalam nie tylko Uk zwraca uwage na bmi [emoji102][emoji102]
To foto przed ivf
9a1c2efceff85f020b0c6494b72e283e.jpg


To przed transferem;)
86175b232b809764f538cfa13b12b2b3.jpg

A to ciaza dwa tygodnie;)
fde6d49db0853785f50b32e77de0097c.jpg


Mam tez kumpele co ma blizniaki (zapl.naturalne)a przezywali ja anorektyczka ,dzueci zdrowe Po 2.300 mialy a ona miala tylko brzuszek ogromny i dwa patyki nogi,

Co do ivf nie upieralam sie lekarzom bo co by to dalo ....mowilam ze jem normalbie .. no Ale mialam te 71 jedzac tylko burgery i torty to wkoncu pozwolili


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hahahahah miło mi ze tsk to wyglada jednak na "szczuplutka" duzo mnie to kosztuje u mnie kazdy gram w dupe idzie , trenuje ( oststnie kilka miesiecy niestety nie) ale i przed ciaza i w trakcie i po dosc duzo, tersz od wrzesnia to nic praktycznie ale wroce zarsZ jak zaciaze i sie wszystko "ułoży" to wtedy z jednej prscy bedxie zwolnienie to bede miec duzo czasu na dzieciaka prace i treningi :)

Niestety po ciazy nie udało sie wrocic do takiej sylwetki ale bede walczyć [emoji1320]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie bo w poniedziałek mam punkcje i jest napisane, że mam wypić litr wody, o 8 mam być w klinice, więc będę piła podczas jazdy. I czy ja z takim pełnym pęcherzem mam iść na pobranie?! Nie boję się tego, że będzie boleć, tylko tego ,że mam bardzo słaby pęcherz i będzie mi wstyd jak zrobię siku na stole hehehe, teraz przez te moje jajeczka muszę wstawać w nocy bo jak mam już pełny pęcherz to dopiero czuje ból.
Ale punkcja jest z pustym pecherzem,transfer na pelnym pecherzu.
 
Dziewczyny mam pytanie bo w poniedziałek mam punkcje i jest napisane, że mam wypić litr wody, o 8 mam być w klinice, więc będę piła podczas jazdy. I czy ja z takim pełnym pęcherzem mam iść na pobranie?! Nie boję się tego, że będzie boleć, tylko tego ,że mam bardzo słaby pęcherz i będzie mi wstyd jak zrobię siku na stole hehehe, teraz przez te moje jajeczka muszę wstawać w nocy bo jak mam już pełny pęcherz to dopiero czuje ból.
Kochana to przed transferem trzeba pic przed punkcja nie mozesz jesc ani pic przez 8 albo 12h
 
reklama
Do góry