reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Natasza super beta, gratulacje :biggrin2: Husann co do prasowania to warto by było na męża zrzucić;)ty zrobiłaś pranie to dla niego prasowanie ;-) ;)
Ja próbuje dziś wszystkich znanych mi sposobów aby wywołać@. I było mega sprzątanie,1,5h spacer do lasu po śniegu, wziełam tez aspirynę,i bedzie wieczorem czerwone wino, ciepła kąpiel i przytulanki z mężem i mam nadzieje ze to zadziała :-)
 
Dziewczyny nie smiejcie sie ze mnie, ale mam moze glupie pytanie, a mianowicie z moja @ jest dziwnie od dwoch dni byly jakies nieznaczne plamienia jednak dopiero dzis pojawily sie bole i bardziej widoczne krwawienie.
Tak sie zastanawiam jak to powtorzy sie w kolejnym miesiacu to od kiedy liczyc 2dc zeby isc do lekarza na wizyte ????
Zglupieje z ta moja @ :( :( :(


P.s dziewczyny gratuluje pozytywnych wynikow :)
Też tak miałam i bałam się, że nie będę wiedziała, pisałam już do dziewczyn na forum i liczy się pierwszy dzień od krwawienia takiego konkretnego . U mnie stał się chyba cud bo w styczniu jak miałam brać leki od 2@ to dostałam idealnie w terminie i było dużo krwawienie
 
Meza zagoń do deski :)
Natasza super beta, gratulacje :biggrin2: Husann co do prasowania to warto by było na męża zrzucić;)ty zrobiłaś pranie to dla niego prasowanie ;-) ;)
Ja próbuje dziś wszystkich znanych mi sposobów aby wywołać@. I było mega sprzątanie,1,5h spacer do lasu po śniegu, wziełam tez aspirynę,i bedzie wieczorem czerwone wino, ciepła kąpiel i przytulanki z mężem i mam nadzieje ze to zadziała :-)
Dziewczyny dobry pomysl.
 
Wiecie co, a ja z ciekawości zerknęłam jeszcze raz na test z rana i chyba sobie wkręcam nien z cienia w cieniu..... czy to normalne i właśnie tak wyglada negatyw?
ffae885ce2abe0492d564b1427bf1644.jpg
e1d99fd12d61c8c8b6567987da75ef85.jpg




I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Cień niczego sobie!!! Ja mam jednak nadzieje ze zrobisz test jutro, bo nie mogę sie doczekać :)

Beta 299,2 !!!! :D
Piękny wynik! Gratulacje! :)




--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Wiecie co, a ja z ciekawości zerknęłam jeszcze raz na test z rana i chyba sobie wkręcam nien z cienia w cieniu..... czy to normalne i właśnie tak wyglada negatyw?
ffae885ce2abe0492d564b1427bf1644.jpg
e1d99fd12d61c8c8b6567987da75ef85.jpg




I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
U mnie była taka sama kreska w 6dpt i pojawiła się po pół godziny. Myślałam że sobie wkręcam więc nie wzięłam jej poważnie. Dwa dni później już piękne dwie kreski :) trzymam kciuki
 
To dosc normalne, ze pod koniec 1go trymestru wszytskie objawy ustaja. Mnie np piersi nie bolaly wogole i do teraz (32tydz) bardzo rzadko bola. Nie martw sie na zapas.
Kiedy masz wizyte?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Te sily u mnie w 3 trymestrze to na zmiane raz sa raz nie ,raz Sue smieje raz placze to poprostu u mnie bomba zegarowa ,a ciaza to tez okres gdzie. Je ma objawow wigole dlatego ambicja nie przejmuj Sue jesli nic nie boli ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki dziewczyny za odpowiedź, wizytę mam mieć 7.02 to już będą prenatalne, ale planuje iść w środę tak dla spokoju...
 
reklama
Kochana, bóle będą się pojawiać i znikać. Wiem, że ich brak jest niepokojący; gdy są zbyt silne też nie jest fajnie... Ale - jak mawiała moja położna w pierwszej ciąży - kobieta w ciąży jest jak plac budowy, zawsze coś.

Przyzwyczajaj się :)
Pozdrowienia!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Hahaha :) No tak, w końcu kogoś tam budujemy w środku ;)
 
Do góry