reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja musialam przytyc 7 kg abym byla dopyszczona do ivf ,Znajomq musiala schudnac (rok czasu jej zajelo) aby byla dipuszczona do ivf ,,,,/ mysle Po faktach ze ma znaczenie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

O ja, ja sie z takim czyś nie spotkałam , ale oczywiste jest, ze niedowaga czy otyłość przeszkadzają zajść w ciąże. Ja mam kilkukg nadwagę. Przez ostatnie dwa miesiące zjadalam depresje, teraz od trzech tyg jestem na diecie , jakoś idzie. Do crio nie bedzie tak zle mam nadzieje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
moim zdaniem jeżeli homocysteine kontrolujesz to nie. Jednak nie wiem czy białko Ci S, zespól fosfoli. czynnikII, leidenV i inne cuda zaleza od homocysteiny= objaw. Na wszystkie te rzeczy działa clexane, który i tak dostaniesz przy następnym ET nie ma sensu. Genetyka jest jednoznacza ale badania imuno trzeba powtarzac tak jak subpopulacje limfocytów -NK. Badania imuno po prostu sa mocno zależne od wielu czynników np. stanu zapalnego zeba
O clexane nie było u mnie mowy. Nawet nie wiem jak by tą mowę zacząć bo sama nie specjalnie widzę wskazania. Acard i encorton tylko. No i magnez, wit d3 i feminbion 1 sama z siebie.
 
Leżalam na porodówce z dziewczyną gdzie maż szanse 1% na dziecko. Podeszli do IVF udało się, a rok później naturalnie. Trochę tych przepadków jest na forum. Mało czynnika męskiego, ale też się zdarzają cuda:-)

Daj Boże abyśmy byli kolejnym :) chciała bym mieć dwójkę dzieci :)

I kiedy podchodzicie do in vitro? Juz cos wiecie? A u Ciebie wszystko dobrze?
Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Narazie mamy czekać na 2 dc i przyjechać na wizytę aby zacząć działać. Czyli termin wizyty wypada nam w chwili obecnej na początek marca. U mnie był problem z owulacja, jednak uporaliśmy się z tym i jest już wszystko ok.
 
O ja, ja sie z takim czyś nie spotkałam , ale oczywiste jest, ze niedowaga czy otyłość przeszkadzają zajść w ciąże. Ja mam kilkukg nadwagę. Przez ostatnie dwa miesiące zjadalam depresje, teraz od trzech tyg jestem na diecie , jakoś idzie. Do crio nie bedzie tak zle mam nadzieje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja też pierwszy raz się spotykam. Tzn. Niby oczywiste ale i tak trochę kosmiczne. Myślicie, że jesli dla mojego wzrostu 175 bmi mówi 57-77 a ja zwykle mam 56 i za cholerę nie udaje mi się więcej od zawsze to to jakoś bardzo wpływa? Ja sie nie odchudzam, nie odchudzałem, opycham sie wszystkim tyle że za cukrem po prostu nie przepadam i nienawidzę smażonego i takie tam
 
O ja, ja sie z takim czyś nie spotkałam , ale oczywiste jest, ze niedowaga czy otyłość przeszkadzają zajść w ciąże. Ja mam kilkukg nadwagę. Przez ostatnie dwa miesiące zjadalam depresje, teraz od trzech tyg jestem na diecie , jakoś idzie. Do crio nie bedzie tak zle mam nadzieje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana nie tylko nadwaga bo niedowaga tez przeszkadza ,wyczytalam to kiedys bo lekarz wtedy (poltora roku temu ) tlumaczyl ale ja plakalam i nic nie zapamietalam bo ivf bylo moje odroczone poprzez moj bmi;((


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O ja, ja sie z takim czyś nie spotkałam , ale oczywiste jest, ze niedowaga czy otyłość przeszkadzają zajść w ciąże. Ja mam kilkukg nadwagę. Przez ostatnie dwa miesiące zjadalam depresje, teraz od trzech tyg jestem na diecie , jakoś idzie. Do crio nie bedzie tak zle mam nadzieje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciyki [emoji110]️!!!![emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja też pierwszy raz się spotykam. Tzn. Niby oczywiste ale i tak trochę kosmiczne. Myślicie, że jesli dla mojego wzrostu 175 bmi mówi 57-77 a ja zwykle mam 56 i za cholerę nie udaje mi się więcej od zawsze to to jakoś bardzo wpływa? Ja sie nie odchudzam, nie odchudzałem, opycham sie wszystkim tyle że za cukrem po prostu nie przepadam i nienawidzę smażonego i takie tam

A juz sie spotkałam, nawet sklamalam lekarzowi, ze 51kg ważę, a miałam 49 [emoji12] bo cos mi sie o uszy obiło ,ze do in vitro trzeba mieć 50 kg,a tłuszczyku troszkę masz [emoji13]? Bo on u kobiety jest bardzo ważny [emoji6] a zazdroszczę ,ze nie lubisz słodkiego... ja uwieeeeelbiaaaam [emoji39][emoji39]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Znalazlam tylko to

Link do: Nadwaga i niedowaga a problemy z niepłodnością | zdrowieintymne.pl

Link do: Czy niedowaga może być przyczyną niepłodności? - Dzieciaki z klasą

Ja wlasnie nie zdawalam sobie sprawy,co prawda przed ciaza chodzilam na silownie Ale nie aby schudnac jadlam jem cake zycie normalnie jednak przed ivf przy 184cm mialam 65 kg Ale czulam Sue ok a musialam przytyc 7 kg doszlam do 71 i pozwolono mi na ivf,nie rozumieli ze jem normalnie i ze tylko prowadze zdrowy tryb zycia (silownie) tak wiec rzucilam sport zarlam burgery i torty i przybralam do 71 ;), Po od testu pozytywu znow zaczelam normalnie zdrowo nawet wiecej warzyw i owicow niz przedtem a tyje JuZ mam 86.6 ;), do nuedawna chodzilam na basen poczawszy od 2 msca ciazy Ale JuZ zakonczylam ,pracujac plus basen w 7 mscu nie chce mi sie
Tak to wyglada u mnie te kilogramy ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A juz sie spotkałam, nawet sklamalam lekarzowi, ze 51kg ważę, a miałam 49 [emoji12] bo cos mi sie o uszy obiło ,ze do in vitro trzeba mieć 50 kg,a tłuszczyku troszkę masz [emoji13]? Bo on u kobiety jest bardzo ważny [emoji6] a zazdroszczę ,ze nie lubisz słodkiego... ja uwieeeeelbiaaaam [emoji39][emoji39]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Ja np. mam 164 i moja waga 53 kg i ostatnio jak byłam to moja doktor też mówi, że taka drobna jestem. Ale pokazałam jej mój brzuszek i mówi ooo jest tłuszczyk to dobrze, czyli wydaje mi się, że jednak waga ma jakieś znaczenie
 
Do góry