reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chyba oszaleje! dostaliśmy zaproszenie do rodziny na urodziny wchodzimy, a tam małżeństwo z 5 miesięczna dziewczynka! na wejściu moje nogi zrobiły tył zwrot kurde jestem jakaś dziwna nie potrafię się zachować nie wiem gdzie mam trzymać wzrok. W oczach łzy :'( chyba już do głowy dostałam, nawet nie mogę się napić oszaleje tu chyba, a jestem dopiero 20 min

Przykro mi, ze tak się czujesz, to musi być bolesne. Ja całkiem przywykłam do dzieciowych sytuacji, wszyscy w koło maja dzieci. Sąsiadkom nie raz pilnuję maluchy. Myślę, ze bardziej niż dzieci boisz się dzieciowych tematów, kiedy ty w końcu i takich tam. Dzieci zawsze były i bedą dookoła a z pytaniami trzeba się nauczyć sobie radzić i nie dać wleżć pytającym na głowę.


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
reklama
Roksii
Wiem co czujesz ja się właśnie dowiedziałam że moja kuzynka jest znowu w ciąży oczywiście bez problemu aż mi łzy w oczach stanęły i nie wiedziałam co mam zrobić. Ja po prostu zazdroszczę takiego bezproblemowego zajęcia w ciążę
 
Asiex a jak myślisz bo już nie wiem co robić brać ten lek tak jak kazał czy czekać do30 bo
Kurcze nie wiem co Ci powiedzieć. Tu niestety lekarz jest potrzebny. Ja na pewno brałam ten antybiotyk chwilę przed stymulacja i w trakcie stymulacji. Cała kuracja to trzy serie chyba po 6 tabletek. Ja zrobiłam tylko dwie a mój mąż pełne 3.
Spokojnie, za chwileczkę zobaczysz pięknie mrugajacy punkcik [emoji5] mam wrażenie, że ciąża to życie od wizyty do wizyty[emoji4]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieje ze to nic poważnego.
Ten ból w podbrzuszu to chyba norma. Jestem kilka dni po transferze po Tobie. Mówiłam lekarzowi o bólu, ciągnięciu i kluciu . Kazał się nie przejmować i potwierdził że można brać nospe. Mi też pomaga jak się położę.

Właśnie, dziewczyny czy po pozytywnej becie pracujecie czy bierzecie l4. Ja pracuje, ale jak coś pójdzie nie tak będę żałować że nie odpuściłam i nie skupiam się na sobie. Jednak praca plus dojazd to ponad 10 godzin poza domem. Czy ktoś w pracy to doceni? Jeśli pójdzie dobrze to na kolejnej wizycie pomyślę o zwolnieniu. Myślę że się należy po tylu przejściach.
Jak jest u Was?
Hej. Ja byłam na zwolnieniu od zabiegu do 9 tygodnia bo u mnie w pracy w tamtym okresie było dość stresujaco poza tym bałam się przeziębienia. w każdym razie nie zaluje ze tak zrobiłam. Teraz pracuje bo czuję się naprawdę dobrze.

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dodzwonilam się do lekarza niestety muszę wszystko przełożyć jestem wściekł a!! ! Leczenie, później badanie kontrolne i dopiero wizyta i stymulacja!!!!! Teraz muszę czekać jeszcze miesiąc jak dobrze pojdzie I wlecze to świństwo a tak się cieszyłam i nie mogłam doczekać.
 
Dodzwonilam się do lekarza niestety muszę wszystko przełożyć jestem wściekł a!! ! Leczenie, później badanie kontrolne i dopiero wizyta i stymulacja!!!!! Teraz muszę czekać jeszcze miesiąc jak dobrze pojdzie I wlecze to świństwo a tak się cieszyłam i nie mogłam doczekać.
Przeleci szybko, zobaczysz :* ja też czekam już drugi miesiąc, najpierw kazał nam odczekać po punkcji, a teraz na badaniu okazało się że mam torbiel na jajniku, i też nie wiadomo czy transfer będziemy mieć za miesiąc. Wszystko okaże się na wizycie 6.02 czy torbiel się wchlonela
 
reklama
Dziewczyny jestem w szpitalu, zaczelam krwawic. trzymajcie kciuki ale obawiam sie ze moze to dobrze sie nie skonczyc!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Joasiu [emoji1307] zaciśnięte za ciebie i kropka

Dzięki, czuję się oki, tzn nic właściwie nie czuję. Brzuch mam jakby większy, nie wiem czy przez wodę czy wzdęcia ale wypukły się zrobił na mnie- kościotrupku. Betowanie mam w piątek, 9dpt. Ale mój kropek miał 6 dni jak go przytuliłam.

Martwię się trochę tym, czy nie dostaję za mało progesteronu. 3 x 100 Lutinus dopochwowo i na tym koniec.


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony

Ja tez mam tyle luteiny [emoji6] ale kazał mi progesteron w poniedziałek zrobić i dać znac jaki.

Dodzwonilam się do lekarza niestety muszę wszystko przełożyć jestem wściekł a!! ! Leczenie, później badanie kontrolne i dopiero wizyta i stymulacja!!!!! Teraz muszę czekać jeszcze miesiąc jak dobrze pojdzie I wlecze to świństwo a tak się cieszyłam i nie mogłam doczekać.

Musisz sie nauczyć być bardzo cierpliwa, dzisiaj na transferze to nawet łezka mi poszła ze w końcu nadszedł ten dzień [emoji6]

Kochane juz w domu po drzemce [emoji12] teraz to pożyje bi do wtorku zostaje w domu, a potem do pracy jeśli wszystko bedzie ok, wolałabym zostać ale jestem na swoim i szkoda mi zamykać [emoji58] (obym nie żałowała)
Widziałam moje 2 trzydniowe kropki, wzielismy embrioglue i nacinalismy, betę mam zrobić 1 lutego, a 31.01 mój mąż ma urodziny i nie wiem czy nie zrobić sikacza wcześniej [emoji12]

A zastrzyku żadnego nie miałam wiec sie cieszę ze ta No spe sobie dołożyłam [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Do góry