reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy któraś z was może mi coś doradzić w mojej sprawie ?

Powiem ci tak. Ja mam zazwyczaj cykle bardzo regularne ale przed histero m się spoźnił, po zabiegu na szyjce przyszedł o wiele za wcześnie. Jak czekałam na stymulację mega się spoźnił. Jak czekałam na cykl z crio to spoźnił się o 11 dni. A normalnie to jak w zegarku. Myślę ze głowa dużo robi


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
A sprawdzałas moze progesteron przed crio? Bo ja właśnie sprawdziłam wyniki i wyszedł 0,78 ng/ml. Ktoś wie czy to dobry wynik? Wiecie... dawno sie niczym nie martwiłam [emoji23]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
Nie wiem czy dobrze pamietam ale w 2dc zawsze mialam 0.1-0.2 wiec chyba od samego poczatku mialam maly i problemy z nim...
 
Dziewczyny mam ciarki na plecach. Siedzę na jakimś forum i pisze dziewczyna, że podczas miesiączki wypadła jest taka wielka skóra gruba pomarszczona! i jest niby napisane, że to mogło być poronienie. Kurde ja tak miałam kiedyś w pracy wyciągam tampona, a tak taka wielka oxhydna skóra, aż zdjęcie zrobiłam czekam na męża.jak wróci z pracy bo mam zapisane to zdjęcie i muszę zobaczyć kiedy to dokładnie były i jeszcze raz to zobaczyć. Kurde, czy to możliwe, że kolejne poronienie o którym nie wiedziałam, czy się wkrecam, ale miałam raz w życiu takie coś dlatego tak mi to w głowie zostało

Po pierwsze wczesne poronienie jest możliwe i statystycznie rzecz biorąc każda z nas takie przeszła i to nie raz bez zauważenia nawet.

Po drugie mogła to być w danym miesiącu nieco za grube endo, hormony rozhwiane, przerosło. A może skrzep się zrobił i odpadł. Bo zaczęło mocniej krwawić, przyschło oderwało się jak zaczęło krwawić mocniej. Może w poprzednim cyklu w jakimś miejscu nie do końca macica się oczyściła.

A poza tym co obrzydliwego jest w odrobinie własnej krwi i nabłonka :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Ostatnia edycja:
Hej melduje :) chłopaki super obrucili się i już mi nie leżą głowami na pecherzu mało miejsca mają to kopniaki i boksowanie prawie cały czas w tych samych miejscach przepływy super prawie identyczne szyjka zamknięta dostałam fiolke na badanie gbs teraz 6.02 prenatalne i potem już umawiamy się kiedy tniemy i chłopaki juz będą zostało mi jakie 6-7 tygodni :) ogólnie dxieci super ja super doktorek powiedział ze medal mi da i życzył by sobie zęby każda pacjentka tak przechodziła ciążę z obciazeniami to nie musiało by być oddziałów patologi ciąży :)

Dzielna mamusia i chłopcy. Superrrr ....
 
reklama
Mało się udzielam ale Was czytam [emoji38] Cieszę się bo ostatnio był lekki wysyp pozytywnych Bet [emoji16] Gratulacje dziewczyny. [emoji173]
Ja drugi raz , długi protokół. W sobotę Ovitrel i w poniedziałek punkcja. Dr widział dzisiaj 4 pęcherzyki więc nie jest źle. Mam nadzieję że tym razem coś się rozwinie i do transferu dojdzie. [emoji16] Kuźwa jak ja nie cierpię tych zastrzyków [emoji23] a Ci jakby wiedzieli i mam 2 dziennie. Trzymajcie się dziewczyny.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry