reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ale Wy mega dawki progesteronu przyjmowałyście! Ja brałam tylko 3xdziennie Lutinus. W czasie brania nie robiłam badania jego poziomu. Wydaje mi się, że ostatnie badanie miałam przed transferem. Rozumiem, że takie dawki przyjmowałyście od samej punkcji?
Ja od criotransferu bralam progesteron...tylko luteine...po becie odrazu zaczelam plamic i krwawic i mialam zlecona kontrole progesteronu co 2 dni...dostalam dodatkowo duphaston i prolutex...
 
Dziewczyny mam ciarki na plecach. Siedzę na jakimś forum i pisze dziewczyna, że podczas miesiączki wypadła jest taka wielka skóra gruba pomarszczona! i jest niby napisane, że to mogło być poronienie. Kurde ja tak miałam kiedyś w pracy wyciągam tampona, a tak taka wielka oxhydna skóra, aż zdjęcie zrobiłam czekam na męża.jak wróci z pracy bo mam zapisane to zdjęcie i muszę zobaczyć kiedy to dokładnie były i jeszcze raz to zobaczyć. Kurde, czy to możliwe, że kolejne poronienie o którym nie wiedziałam, czy się wkrecam, ale miałam raz w życiu takie coś dlatego tak mi to w głowie zostało
 
Dziewczyny mam ciarki na plecach. Siedzę na jakimś forum i pisze dziewczyna, że podczas miesiączki wypadła jest taka wielka skóra gruba pomarszczona! i jest niby napisane, że to mogło być poronienie. Kurde ja tak miałam kiedyś w pracy wyciągam tampona, a tak taka wielka oxhydna skóra, aż zdjęcie zrobiłam czekam na męża.jak wróci z pracy bo mam zapisane to zdjęcie i muszę zobaczyć kiedy to dokładnie były i jeszcze raz to zobaczyć. Kurde, czy to możliwe, że kolejne poronienie o którym nie wiedziałam, czy się wkrecam, ale miałam raz w życiu takie coś dlatego tak mi to w głowie zostało
Ja raz w zyciu tez takie cos mialam w czasie miesiaczki. Nie bylam w ciazy bo bralam antyki. To bylo cos okropnego a gin mi powiedzial ze tak musiala mi sie zluszczyc nablonek macicy czy cos tam...niczym sie nie martw...
 
Ja raz w zyciu tez takie cos mialam w czasie miesiaczki. Nie bylam w ciazy bo bralam antyki. To bylo cos okropnego a gin mi powiedzial ze tak musiala mi sie zluszczyc nablonek macicy czy cos tam...niczym sie nie martw...
Uffff mam taką nadzieję, nie czytam już nic w internecie bo człowiek zaraz wszystkie choroby miał :-/
 
Na miesiac po transfetze moj progesteron kosztowal prawie 2 tys zl...duzo kasy ale niczego nie zaluje...

A sprawdzałas moze progesteron przed crio? Bo ja właśnie sprawdziłam wyniki i wyszedł 0,78 ng/ml. Ktoś wie czy to dobry wynik? Wiecie... dawno sie niczym nie martwiłam [emoji23]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Ja bralam 2 prolutexy...2 duphastony i 6 lutein dopochwowo i dopiero uzyskalam bezpieczny poziom progesterinu...
Duphaston to nie progesteron tylko pochodna progesteronu i nie jest mierzony we krwi w laboratorium więc Twój pioziom progesteronu to tylko prolutex i luteina. Dużo też pewnie zależy od tego czy było u kogoś ciałko żółte czy nie. Ja po pierwszy nieudanym transferze jadłam masę dupka a progesteron wyszedł 0,1. Bo dupek to tylko pochodna progesteronu. Działa jak progesteron ale nie jest mierzony w laboratorium jako progesteron. Co do luteiny to słyszałam że u niektórych wchłania się słabo lub wcale. Żel crinone to aż 80 mg/g progesteronu, który bardzo dobrze się wchłania i jest lepszy od kilku lutein. Sumując dawkę prolutexu i crinone wychodzi duże stężenie i lekarz nie pozwolił mi już brać niczego więcej i się bardzo cieszę bo ta dzienna przyjemnosc kosztuje mnie 38 zl od 12 listopada az do teraz ale przynajmniej się opłaciło :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry