reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A co do pomyłek, to ja ciagle tak mam, wychodzę od lekarza i gdyby nie mąż to ja bym wszystko pokićkała, i patrzę na męża i sie zastanawiam kiedy ten dr to mówił [emoji23]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Aha, dziewczyny, skorki że tak cisnę ale jak ktoś to teraz czyta to proszę odpowiedzcie w miarę szybko na mój pierwszy podst dzis, tzn. ile dni przed transferem brałyście Encorton. To dla mnie o tyle ważne, ze jesli przesunę transfer na piątek to luteinę powinnam brać od niedzieli. Jak miałby być w środę to musze ja zawcipnąć dziś rano. Dziś rano jest coraz mniej poranne...


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

Napisz do koordynatora w klinice?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam tylko Estrofem 2x1, cos tam mówił , ze nie ma potrzeby na inne i więcej bo endo zawsze ok bylo( ale byłam na kontroli u innego dr bo mój na urlopie), 18.01 (9dc)idę na kontrole do mojego wiec moze dopiero cos doda, a na Twoim miejscu zastanowiłabym sie nad zmiana prowadzącego dr bo widać ,ze potrzebujesz duzo inf i zaangażowania lekarza a on Ci go nie daje( co nie znaczy ,ze jest nie kompetentny, moze to być po prostu jego charakter?)


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio

Dzięki wielkie ale co do encortonu to ty go nie miałaś wcale, tak?

A co do prowadzącego to myśle tak jak ty, nie podważam jego kompetencji. Ale fakt, ja potrzebuje wiedzieć. Tylko jak wiem to mogę czuć się spokojna. Albo inaczej - jak wiem że lekarz ma konkretny plan, wie co się dzieje, zna moj przypadek na pewno a nie pyta się mnie "co tam pani bierze" na kontroli cyklu i sam się dziwi. Znaczy chaos mi w głowie zostawia nawet jak faktycznie małe znaczenie to ma...


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Napisz do koordynatora w klinice?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hooope, zamierzam zadzwonić do mojego lekarza bezpośrednio a nie po postronnych osobach i zastosuję się do tego co on powie. Natomiast chciała bym cokolwiek wiedzieć zanim zadzwonię. I jesli bym się upewniła, ze nie była to czysta pomyłka i inne osoby tez tak mniej więcej tydzień przed transferem Encorton zaczynały to w ogóle olała bym sprawę i nigdzie nie dzwoniła. A jesli okaże się, ze większość ma jednak od początku cyklu to brać to dopiero wtedy zadzwonię.

Zwłaszcza, ze sam mi mówił że to bez znaczenia czy środa czy piątek.

PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Ostatnia edycja:
Pixie skorki.. Nie chce nikogo stresować, po prostu Nasz Bocian wstawił to dziś rano na FB i pomyslałam, że ciekawe...


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

Tak, ja tylko estrofem, ale to moje pierwsze podejście i pierwsze crio, a co do powodzenia, to mi sie wydaje ,ze komu ma sie udać to sie uda i to właśnie nam sie uda [emoji12]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Wiecie, zadzwoniłam do doktora od razu, szczerze powiedziałam ze się trochę denerwuje tym encortonem i dlaczego i zapewnił mnie, że to naprawdę nie ma znaczenia czy zaczęłam wczoraj czy trochę wczesniej. I jeszcze raz upewniłem się do leków ze dobrz biorę i ze nic nie pomylone. I lżej mi :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Do góry