reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja mam tez takie przeboje,zawsze jak mam wszystko ustawione laczenie z praca,urlopem itp...to malpa nie przychodzi...jakby sie chciala odegrac za zdemolowane jajniki po ostatniej stymulacji:D
 
reklama
Dziewczyny przepraszam ze się nie odzywałam ale miałam chyba fałszywy alarm !!! Pytanie moje do was czy plamienie implantacyjne może się pojawić przy 3 dniowych zarodkach ok 8-10 dni czy to nie zapóźno ? Bo powiem wam ze dostałam takiego brązowego śluzu i byłam pewna ze to okres się rozkręca ale wszystko ustąpiło bóle brzucha tez , pojawił się tylko ból głowy dziś od rana. Sama już nie wiem co mam myśleć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ropuszeczko, żabeczko, ale się cieszę! Piłka dalej w grze!
:) :) :)
Ja myślę ze to może być inplantacyjne


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Hej!
Ja dziś po serduszkowym :) juz jest ! 5tyg i 6 dni . Oby tak dalej.
Dziewczyny tez jestem w trakcie budowy :) to znaczy zaczynam na wiosnę ale papiery juz sa i ekipa dogadana - do jesieni stan surowy zamknięty. I tez rodzina gada ze po co taki duży :)
Ogromne gratulacje! Niech dzidzia rośnie zdrowa a mamusia niech chodzi uśmiechnięta! :) [emoji738]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kto po in vitro?


2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza
Kto po in vitro?


2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie mi Cię brakowało gdzieś była :errr:

A taki spontan był i postanowiliśmy ostatni raz we dwójkę ([emoji12]) wygrzać dupki [emoji267][emoji295]️ i jestem taka podjarana,dostałam okres i juz 2 dzień z estrofenem,18 kontrola i juz chyba bedzie sie działo, moje dwa smrodki przygarnę [emoji12]. Postawę mam pozytywna bo ostatnim razem chyba sobie wykrakalam ta hiperke, wiec złe myśli do kosza a jeśli sie nie uda to próbujemy dalej [emoji6] a u Ciebie jak? Skończyłam doczytywanie na tym ,ze markery były ok??


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Do góry