reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ropuszka
Jak pięknie :szok::rofl:
A te chłopy to już takie są ;)
A za kropka i betę zaciskam kciuki

Tyle lat żyje na tym świecie i nie wiem kiedy mam liczyć pierwszy dzień cyklu mam dzisiaj plamienia a od 2 dnia mam brać estrofem i encorton i jak to kurcza liczyć
Mam te sam problem boję się teraz mojej @ żeby wiedzieć który to dzień:p
 
reklama
Ropuszka, Roksii
Jak ja wam zazdroszczę nowego domku bo ja głupia remontuje stary :growl: za tą kasę co wlozylam to bym chyba miała nowy ale taki jak chce
 
No tak ktoś kiedyś powiedział ze są z innej planety ;) trafił mi się jedynak i niestety dostałam go dość późno w swoje ręce bo miał 33 lata wiec Mamusia zdarzyła go skrzywdzić :pA Ja teraz muszę się męczyć ale powtarzam sobie ze dzieci mi to kiedyś wynagrodzą [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE
Witam w klubie mój mój prawdzie ma brata ale to juz jest katastrofa totalna ma 41 lat jest dalej na ich utrzymaniu kawaler nie pracujący tylko dorabiajacy na picie alkoholu a mój M dopiero przy mnie nauczył się czegokolwiek także znam to dlatego tacy są nie umiałam sobie poradzić w życiu z prawdziwym życiem i ze nie zawsze jest tak różowo i ze mamusia ani tatuś juz nie załatwia za nich wszystkiego
 
Życzę Kochana wytrwałości i cierpliwości bo My chwilami mieliśmy dość tej budowy a kłótni tyle... wszyscy twierdzą ze jak dom przetrwamy to wszystko ale Ja dziś wiem ze in vitro i staranie się o dziecko jest jeszcze większym testem ! A do dzieci tez marzyłam o trójce a dziś będę się cieszyć jak będzie choć jedno [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe nawet mi nie mów na temat budowy to jest gorzej niż wojna. Moja ciocia kiedyś mi powiedziała, że jak małżeństwo przetrwa budowę domu nic ich nie zniszczy. Teraz mam chwilę spokoju, bo zimna i na wiosnę znowu ruszamy, więc się zacznie od nowa :p
 
dziewczyny moze doradzicie...?ja po biochemicznej z pierwszego transferu.zrobilam sobie jeden cykl przerwy.po tym jak beta spadla do 10 i odstawilam leki po 2 dniach przyszedl @.teraz powinnam dostac@ i brzuch boli od 3 dni a tu nic...cholera martwie sie czy wszystko ok...czy to moze tak troche dluzej ten cykl trwac?brzuch spuchniety i doczekac sie nie moge bo na wizyte chce sie umowic zeby byl crio w tym cyklu...helppp....
 
dziewczyny moze doradzicie...?ja po biochemicznej z pierwszego transferu.zrobilam sobie jeden cykl przerwy.po tym jak beta spadla do 10 i odstawilam leki po 2 dniach przyszedl @.teraz powinnam dostac@ i brzuch boli od 3 dni a tu nic...cholera martwie sie czy wszystko ok...czy to moze tak troche dluzej ten cykl trwac?brzuch spuchniety i doczekac sie nie moge bo na wizyte chce sie umowic zeby byl crio w tym cyklu...helppp....


-asia,
jesli ta biochemiczna mialas po transferze ze stymulacja,to takie atrakcie nie sa niczym dziwnym,jestes jeszcze napompowana hormonami i organizm ma prawo wariowac.A tak przy okazji ,witamy w klubie,ja czekam od zeszlej soboty...:mad:
 
reklama
Dziewczyny przepraszam ze się nie odzywałam ale miałam chyba fałszywy alarm !!! Pytanie moje do was czy plamienie implantacyjne może się pojawić przy 3 dniowych zarodkach ok 8-10 dni czy to nie zapóźno ? Bo powiem wam ze dostałam takiego brązowego śluzu i byłam pewna ze to okres się rozkręca ale wszystko ustąpiło bóle brzucha tez , pojawił się tylko ból głowy dziś od rana. Sama już nie wiem co mam myśleć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
jesli implantacja 5 dniowej blastki koczy sie 4-5 dpt,to 3 dniowej przeliczajac to bedzie 7-8 dpt.Moze byc,a co jest sie okaze za pare dni:):):)
 
Do góry