reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Koniczynka nawet nie przeczytalam linku tez mi wystarczy przeczytanie opisu ;((((, brak slow co do pl rzadu,wymienic caly do jasnej!!!!bede na zawsze polka Ale ciesze sue ze tam nie zyje od wielu lat


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
PGD to sprawdzenie genetyczne konkretnego genu w zarodku. PGS to taki skaning wszystkich chromosomów czy się sztukowo zgadzają. Robi się biopsje zarodka, u mnie były to 5 dniowe, pobrali komórki z trofoblastow (z trofoblastu powstają błony płodowe, dziecko z węzła zarodkowego). Jak wykonuje się takie badania można zapłodnić wszystkie twoje jajka nawet jesli nie masz 35 lat. Tylko koszt jak cholera, drugie in vitro.

Ooo dziękuje za informacje. Rozumiem, że eliminuje się wtedy "chore" zarodki ... hmmmm muszę o tym pomyśleć ... moja siostra urodziła chorego chłopczyka i teraz ma to dla mnie inny, bardziej namacalny wymiar :( ciężko mi sobie wyobrazić, żeby go nie było :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do zdenerwowania. Wsztawiam link do dzisiejszych wypowiedzi ale zanim przeczytacie kilka glebokich oddechow I pamietajcie, jestescie Oazami Spokoju.

Link do: "Dzieci z in vitro są jak truskawki bez smaku". Burza po słowach krakowskiego radnego PiS

Zapamiętajmu nazwisko tego Pana, żeby ktoś przypadkiem nie wybrał tego homo sapiensika na jakikolwiek urząd nawet dozorcy parkingu. Bo strach...
Właśnie o tym czytałam na innym portalu przerażające co ten człowiek wygaduje

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezuniuu, 2 tyg urlopu od internetow i 1000 wiadomości do nadrobienia [emoji15] postaram sie [emoji12] Życzę wszystkim wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku,oby bardzo szczęśliwym [emoji8]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Luteine do konca 12 tyg,
Tylko to bralam ;) i kwas foliowy 400 mg caly czas

Nie przejmuj sie co klinika to inna;), byles sie nie stresowala mamusiu ,zjedz lepiej lody a nie mysl do kiedy masz brac luteine ;) skoro lekarz tak zapisal to tak jest ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry