reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na kiedy masz termin porodu? Chyba idziemy dość równo ;) mnie od wczoraj odpadły kosmiczne bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym :/

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Mawila tak, pamietam, ze działałyśmy razem i jeszcze z Kropelka 30 w podobnym czasie. Termin mam na 6go sierpnia. U mnie tez sie pojawiają bóle krzyża. Są dni, ze nie mam totalnie żadnych objawów, a następny dzien senność, mdłości i bóle pleców
 
Mawila tak, pamietam, ze działałyśmy razem i jeszcze z Kropelka 30 w podobnym czasie. Termin mam na 6go sierpnia. U mnie tez sie pojawiają bóle krzyża. Są dni, ze nie mam totalnie żadnych objawów, a następny dzien senność, mdłości i bóle pleców
Mam tak samo. Dzisiaj mam właśnie jazde z kręgosłupem i zoladkiem :( mam termin na 5 sierpnia. Daj znać jak będziesz po prenatalnych :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, mam pytanie każdego dnia coś powoduje że się bardzo zestresuję. Ale to jest krótki stres. Dziś np sytuacja w pracy. Myślicie, że to może zagrażać mojej kropce?
 
Beata, to bardzo wysoki progesterone. Ile dni po transferze to bylo? ja 11dpt mialam 39.5 z beta 135, jutro jest 15dpt i ide na kolejny pomiar!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też się zastanawiałam czy nie za wysoki,ale 2 ginekologow powiedziało,że lepiej wyższy niż niższy i nie powinnam się martwić,tym bardziej że brałam 300 na dobe. Wiesz co,to było chyba ok 14 dpt.
Najważniejsze,że póki co z nasz córcia jest wszystko w porządku :) za nami pierwsze badania prenatalne i test nifty :)
Mam nadzieje,ze tak będzie dalej :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam w 10 dpt progesteron 17 ng/ml czyli około 54 nmol/l i lekarz zlecił mi maksymalną dawkę progesteronu bo był dla niego trochę niski (beta hcg 478).

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

No to mialas tez duza beta, ja jutro ide na beta i progesterone i zobaczymy. Poki co biore 400 dziennie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ambicja lepiej niech to nie bedzue stres codzienny! Staraj Sue nie zrwacac uwagi bo jesli tak bedziesz Sue stresowac cala ciaze tylko poprzez prace to bardzo zle

Tez niekiedy zdaza mi sie zestresowac....zle wydana reszta przez ekspedientke,maz za pozno wraca z pracy ,czegos wiecznie zapiminam i potem Sue denerwuje bo np znow musze jechac do sklepu jednak staram szybko postawic sie na nogi myslac ze zle robie corce;)
Nie przejmuj si praca ,dzidzia wazniejsza!!!!

Powodzenia na wizytach!!!!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurczę Rustynka Ty też po Białymstoku prawda? A ja od początku grudnia ciągle dokupuje prolutex (sprowadzam go z apteki pod gryfem). Gdybym wiedziała ze masz to bym chętnie wzięła. Ja mam teraz 11 tc i jeszcze 16 ampulek do przyjęcia więc mam nadzieję ze to już będzie koniec kłucia w brzucho [emoji382][emoji382][emoji382]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Mysle ze juz jak skonczysz te zastrzyki to ci juz odstawi. Bo my leczymy sie u tego samego prof. i ja bralam do konca 11 tyg
 
Do góry