reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miałam wczoraj :) kolejna mam 3.02.
To będzie moja pierwsza taka przerwa, bo do tej pory miałam co 2 tygodnie..
Ciekawe czy moja głowa wytrzyma hehe

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Wytrzyma i co więcej będzie się bardzo dobrze miała :):)
Ja się bardziej obawiam przerwy do kolejnego usg,mam dopiero 1.03 :)
Jakby coś polecam swój sposób, przeglądanie jakie cuda będziesz mogła kupić dla swojego maleństwa :) bardzo pozytywnie to nakręca ;)
Np tinystar.pl :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi Wit.D3 badali na wstępie jak zaczynałam przygotowania do ivf nawet po nieudanym transferze pierwsze pytanie czy ta Wit i tsh było ok
 
Klarsa Ja ostatnia usg mialam 9/12, nastepne 17/2
Wiec dlatego szukalam prywaciaka czy wszy ok i tak 28/12 mialam dodatkowe usg Ale to i tak musze czekac 1.5 msca na kolejne usg :)!
Staram sie wytrzymac .,powtarzam sobie skoro tak daleko Dali mi termin Nastepnego usg tzn ze wszustko ok ;), damy rady
Gdyby nie dodatkowe usg dwa msce musialabym czekac na usg [emoji35][emoji35][emoji848][emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie nie zlecił ani badania kwasu foliowego ani wit. D3.. ale na wszelki wypadek sama sobie zrobię, jak coś łykam to lubię wiedzieć co tam w trawie piszczy [emoji6]
Ale wydaje mi się, że mojemu lekarzowi średnio podoba się te moje robienie badań na własną rękę..[emoji23]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Ha ha no moja powiedziała,że mam nic nie czytać w internecie bo mnie ochrzani ;)
A badań to już mam rozpisane na 2 miesiące na przód :)
Ale zapytam,zobaczę co powie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Peugeotka
Może nie pochwalaja ale ono często pomaga ja np. dzięki forum odkryłam że mam problem z tarczyca i hashimoto no i nie ukrywajmy takie forum to taka trochę terapia można się wyglądać przed osobami które to rozumią a nie tylko o tym czytały
 
Chyba zaden lekarz nie pochwala czytania forum;)
Moj tez ba nawet ze szpitala przed ivf tak samo ...tylko prosze nie czytac forum ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To fakt, ja raz się pytam (podczas podejścia do ivf),że czytałam na forum o jakimś tam badaniu i czy powinnam zrobić... zmrozila mnie wzrokiem ;)
A co do usg, też teraz czekam 2 miesiące na kolejne...i pomyśleć,żele NFZ zaleca i refunduje tylko 4 usg w trakcie ciąży ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie brałam Wit D a wyniki wyszły ok zdziwiło mnie że pierwsze pytanie po porażce to czy tamto Wit była ok
Gdzieś czytałam,że jak masz niedobór wit D to może być ciężej zajść w ciaze. Ale prawda jest,że większość lekarzy tego nie bada. Pytałam z ciekawości kilka znajomych,w tym jedna w ciąży i żadna nie miała w ciąży badania wit D ani kwasu foliowego. Wszystko zależy jakiego masz lekarza :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry