reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewunka
ja mam taki wózek tylko w innych kolorach i byłam z niego mega zadowolona te duże koła są super mieszkam koło lasu i na korzeniach świetnie dawał rade tak samo na piasku nad morzem wszyscy z tymi obracanymi kołami się zakopywali a ja po prostu wygodnie szłam także polecam w 100 %
 
reklama
Dziewczyny a czy badacie sobie poziom Wit D3? Ja niektóre badania robię sobie sama dla siebie, żeby wiedzieć co się dzieje skoro łykam tabletki, wczoraj zrobiłam D3 i mimo, że łykam 2000 od 3 miesięcy to mam poziom niewystarczający... Mój lekarz to zlał, powiedział że o tej porze roku nikt nie ma wystarczająco, więc się zsgotowałam, bo liczyłam że mi da jakieś wskazówki o tu dupa. Dziś kupię tran z wątroby dorsza, bo czytałam że w ciąży D3 jest bardzo ważna.

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Hej,mi też dr nie zlecila badania D3. Wie,że biorę 2000 od jakiś 2 lat. Póki co nie kazała ale zapytam ja o to 18.01 na wizycie.
A bierzesz DHA?? Mi poleciła teraz Pani dr (ponoć jakieś dobre badania są na ten temat) Omega Med Pregna.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super czyli chłopaki jak u mnie :) ciesze się ze wszystko idzie w dobra stronę już :)
To ze chłopaki to wiemy juz od 13tyg ale od poczatku do naszych kropek podchodzilismy bardzirj z mysla ze to chlopaki [emoji1]
Rybka sliczne pòłeczki do mnie w weekend wpadaja rodzice i bedziemy łączyć dwa pomieszczenia w jeden tutaj wszystko z drewna wiec jeden dzien roboty hehe mielismy robic remont calego pietra ale nie ma mowy ze sie wyrobimy [emoji13]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam w ten zimowy dzień :) Mnie dziś o 5 rano obudziło dziwne gilgotanie w jajnikach, dreszcze i uczucie choroby byłam pewna ze bierze mnie grypa bo wczoraj z budowy jak wychodziliśmy z partnerem to jak dzieciaki zaczęliśmy się rzucać śnieżkami .Pomyslalam ze mam temperaturę a tu zdziwienie bo na termometrze zaledwie 36,2 [emoji33][emoji33]gdzieś kiedyś czytałam ze niska temp jest przy implantacji ale to dopiero 4 dzień a to chyba za szybko jak na 3 dniowe mrożaki ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Teoretycznie cały proces zaczyna się koło 5 dpt. Ale..Kochana,tu często nasze kropki nas zaskakują :)
Bądź dobrej myśli [emoji110][emoji110] ja 10dpt miałam już pozytywną betę. Kiedy planujesz testować?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech dziewczyny, cieżko mi to wyjaśnić ale ja się boję nie bliźniaków a bliźniaczej ciąży. I nie ze niewygodnie, jak będzie trzeba to mogę leżeć pół ale boje się panicznie powikłań tak w ogóle w każdej ciaży a ze bliźniacza z podwyższonym ryzykiem to juz w ogóle. Chyba spacza mam, półtora roku na forach o terminacji ciazy i o ciążach z przeróżnymi kłopotami swoje zrobiło w mojej łepetynie, prawie co tydzień był ktoś nowy. Przewijają mi się te wszystkie straszne rzeczy jakie mogą się przytrafić w mojej głowie jak w kalejdoskopie. Boję się też skrajnego wcześniactwa. Poza tym bardzo boje dię niedotlenienia przy porodzie. Mam kuzynkę lat 26. Nie siedzi sama, nie je sama, pampersy, czterokończynowe porażenie mózgowe. Boje się też wcześniactwa. No generalnie doszłam do wniosku, ze boje się o wiele za bardzo ale nie wiem co z tym zrobić.

Natomiast od zawsze marzę o bliźniakach, dwujajowych, sama takiego chciałam brata miec w dzieciństwie a odkąd podrosłem śnie o takich dzieciach chłopcu i dziewczynce. Juz 15 lat temu o nich śniłam. (Chociaż nie do końca chce realizacji tych snów bo byłam tam samotna matka, wyimaginowany ojciec nas zostawił jak jeszcze w ciazy i nawet nie wiedział ze urodziło się 2 ^^ )


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
To ze chłopaki to wiemy juz od 13tyg ale od poczatku do naszych kropek podchodzilismy bardzirj z mysla ze to chlopaki [emoji1]
Rybka sliczne pòłeczki do mnie w weekend wpadaja rodzice i bedziemy łączyć dwa pomieszczenia w jeden tutaj wszystko z drewna wiec jeden dzien roboty hehe mielismy robic remont calego pietra ale nie ma mowy ze sie wyrobimy [emoji13]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już na szczęście po remoncie i pokój gotowy wszystko gotowe na przyjście dzieci :) ja też czułam ze będą chłopaki a mój Mąż to wogule mówił ze chłopaki bo nic się nie zmieniłam a dziewczyny to zabierają urodę wiesz jak to mówili kiedyś ;)
 
reklama
Właśnie doszłam do wniosku, ze chyba za wczasu poszukam psychologa bo teraz jestem spokojna ale jak się uda i będę w ciazy mnogiej czy pojedynczej to chyba powinnam się do takiego udać, moja głowa nie jest zdrowa.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Do góry