reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewunka byle di przodu !!!! Ciesze sie
Klarsa super!! Mi pomogl czosnek surowy i 500 mg paracetamol dwa razy dziennie przez dwa dni (tylko paracetamol), i miod
Bonia kazda kobieta przechodzi inaczej implantacje,niektore nawet nic nie czuja cale dwa tyg Po transferze a niektore plamia tak bardzo jakby okres(znajoma Z kliniki), a to ciaza ,NIe mysl postaraj sie ,dobrze ze pracujesz Ale pamietaj nie nosic ciezkich rzeczy lepiej i pracowac tez tak abys nie padala fizycznie na "leb " Po pracy ;)
Ambicja wyniki beda ok serduszko jest ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A mi się zagubił post Ambicji. Nie mogę cholera znaleźć. Czyli serducho wczoraj biło ładnie? O jakich wynikach piszesz?


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
reklama
Cisza w kalendarzu.
Życzymy cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już styczeń - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
07.01 - jo_asia79 - punkcja
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
09.01 - liczka - wizyta przed crio
09.01 - bonia86 - betowanie 1
09.01 - jogo - usg pęcherzykowe
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
10.01 - jo_asia79 - transfer
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
12.01 - kropelka30 - USG
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
26.01 - mawila - badanie prenatalne 1

06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Dopisz mnie proszę na 24.01 wizyta u gin i 06.02 3 badanie prenatalne
 
Ku pokrzepieniu serc odnośnie małej ilości plemników
Moi znajomi długo starali się o dziecko jezdzili po klinikach ok 5 lat facet miał tak mało plemników i tak złej jakości ze od prof. usłyszał że jest bezpłodny no i zaczeły się kłutnie rozstali się a on z tymi marnymi plemnikami zaliczył wpadke 1 miesiąc po rozstaniu i jak to wytłumaczyc ? co lepsze ta dziewczyna również zaszła w ciąże bez problemu naturalnie po ok 6 miesiącach z nowym partnerem
Można podejrzewać że troche luzu i niemyślenia o tym bardzo pomogło
 
A mi się zagubił post Ambicji. Nie mogę cholera znaleźć. Czyli serducho wczoraj biło ładnie? O jakich wynikach piszesz?


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)

Tak widziala serduszko,pisze o jej wynikach w polowie stycznia ze bedzie ok ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Syrop z cebuli cherbata z imbirem i miodem
Czosnek z mlekiem i miodem albo jak lubisz to na kanapke
Wiedziałam że czegoś zapomniałam, pojechaliśmy wczoraj po czosnek, wyszliśmy z całym wózkiem jedzenia...ale czosnku brak [emoji15]

Dzięki Gosia za pomysł z syropem z cebuli, dziś zrobię :)

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
To cale szczescie ze tylko brzydal z niego :p
A jak w takim razie z twoja stymulacja musisz czekac jeszcze te 6 tygodni czy mozesz zaczac juz teraz ??
Teraz mam histeroskopie 25.01 tylko hmmm mm na żywca :errr::errr: znaczy mam wziąść relanium i ibuprofen godzinę przed. Miał ktoś bez znieczulenia histero :szok:
Rok temu miałam histero podczas laparoskopi czyli smacznie spałam. Lekarz mówi ze dobrze przeprowadzona nie boli. ...jest nieprzyjemna ale do zniesienia :o
Mowie ale ja do gastroskopi biore sedscjie po co się męczyć jak można spać ;)
Mówi ze jeżeli zabieg będzie bolesny to przerwiemy i zleci w znieczuleniu ogólnym.
Ze tez mi się zachciało histero powtarzać po roku. ......:errr::errr:
No nic postaram się być dzielna.
A stymulację zaczynam najprawdopodobniej zaraz po histero ( czekam jeszcze na odpowiedz z kliniki )
 
Dzień dobry ja już mam wyniki.
Na usg i usg dopler guz wygląda brzydko jednak markery nowotworowe i TK z contrastem nie potwierdzają jego brzydkosci. Na chwilę obecną dają 95% ze to nie rak jajnika .
Zalecana obserwacja i za 6 tyg powtórka dopler i markery by sprawdzić czy guz stabilny

Ewunka, trzymam za Ciebie mocno kciuki!
Wiadomości dobre, 6 tyg szybko zleci [emoji6]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Ku pokrzepieniu serc odnośnie małej ilości plemników
Moi znajomi długo starali się o dziecko jezdzili po klinikach ok 5 lat facet miał tak mało plemników i tak złej jakości ze od prof. usłyszał że jest bezpłodny no i zaczeły się kłutnie rozstali się a on z tymi marnymi plemnikami zaliczył wpadke 1 miesiąc po rozstaniu i jak to wytłumaczyc ? co lepsze ta dziewczyna również zaszła w ciąże bez problemu naturalnie po ok 6 miesiącach z nowym partnerem
Można podejrzewać że troche luzu i niemyślenia o tym bardzo pomogło
Czasem porostu jajko i plemnik do siebie "nie pasują "
Czasem piękne blaski i piękne endometrium tez zawodzi.
Wszyscy zdrowi i tez dzieci nie ma .....
Wszyscy zdrowi dziecko chore. .....
Kombinacji jest mnóstwo i ciekawe czyja wtedy wina. ....
 
Cisza w kalendarzu.
Życzymy cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już styczeń - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
07.01 - jo_asia79 - punkcja
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
09.01 - liczka - wizyta przed crio
09.01 - bonia86 - betowanie 1
09.01 - jogo - usg pęcherzykowe
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
10.01 - jo_asia79 - transfer
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
12.01 - kropelka30 - USG
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
26.01 - mawila - badanie prenatalne 1

06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana wpisz mnie proszę na 12.07.2017- termin porodu [emoji16][emoji16][emoji16]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
reklama
Teraz mam histeroskopie 25.01 tylko hmmm mm na żywca :errr::errr: znaczy mam wziąść relanium i ibuprofen godzinę przed. Miał ktoś bez znieczulenia histero :szok:
Rok temu miałam histero podczas laparoskopi czyli smacznie spałam. Lekarz mówi ze dobrze przeprowadzona nie boli. ...jest nieprzyjemna ale do zniesienia :o
Mowie ale ja do gastroskopi biore sedscjie po co się męczyć jak można spać ;)
Mówi ze jeżeli zabieg będzie bolesny to przerwiemy i zleci w znieczuleniu ogólnym.
Ze tez mi się zachciało histero powtarzać po roku. ......:errr::errr:
No nic postaram się być dzielna.
A stymulację zaczynam najprawdopodobniej zaraz po histero ( czekam jeszcze na odpowiedz z kliniki )

Ewunia szok
Ale są tacy ginekolodzy po prostu. "Bo ból do wytrzymania". Np. w jednym z Wrocławskich szpitali regularnie łyżeczkują na żywca roniące kobiety. I nie, że na czczo nie są tylko "ból do wytrzymania" w opinii jakiegoś skoorwiela. Na forach dziewczyny po poronieniach boja się w ciążę zachodzić w tamtej okolicy przez to...
Nie możesz gdzie indziej? Albo powiedzieć ze nie wyrażasz zgody na żywca i żeby papier ci podpisał ze znieczulić cię nie chce ze względów medycznych jak taki mądry?


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Do góry