reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
moja znajoma niedawno urodziła blizniaki 2 chłopców w 40 dc jeden 3 kg drugi 2,9 ale brzuch miała mega ona szczupła a brzuch jak piłka do pilatesu :-p
 
Dziewczyny Ja już po :) dostałam dwa ostatnie zarodki 7A i 8B .Dziś był zupełnie inny lekarz Dr Grygoluk taki ciepły człowiek i tak mu z oczu dobrze patrzyło i tak sobie pomyślałam oby Mi przyniósł szczęście :) a teraz nic tylko czekać .... przy pierwszym podejściu byłam w domu ale teraz mam zamiar pracować , czeka mnie inwentaryzacja wiec mam nadzieje ze czas szybko zleci :) trzymajcie kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ropuszka, trzymam kciuki!!!!!
Jeeezu, oby u mnie też byla mozliwość podania dwójki to będę happy :)
 
Dziewczyny mam pytanie,do tych co biorą lutinus 100. Ile płacicie za ten lek? Ja dziś chciałam wykupić receptę i jak zazwyczaj płaciłam ok 150 zl to dziś już w 2 aptekach usłyszałam cenę 300 zł za opakowanie :/

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem ale caly czas mnie to dziwi jak oni sie tam mieszcza i tyle czekalam na ten brzuch i caly czas nie moge sie napatrzec na niego i najchetniej po urodzeniu moich dwoch rozrabiakow zaszlabym w ciaze znowu :)
 
reklama
Tak właśnie popatrzyłam na fotki Lewandowskiej...5 miesiąc...? ja mam taki brzuch w 3 miesiącu, a jak się najem to ona przy mnie wygląda jakby wogole w ciąży nie była.. [emoji6][emoji15] Dziewczyny jak wyglądają Wasze brzuszki? Ja już mam od stymulacji większy, ale myślałam że to przejdzie trochę a tym czasem on rośnie jakoś wyjątkowo szybko..


I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Kobietom które ćwiczą i mają wypracowane mięśnie brzucha brzuszek pojawia sie nieco pozniej poniewaz silne miesnie podtrzymują brzuch w ryzach ;) i teoretycznie mniej powinien się rozciągnąć w ciąży ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry