reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam jedną inseminacje ale to chyba dlatego żeby odwlec ivf. Moja znajoma miała już 5 i nadal się upiera przy nich i niedługo będzie kolejna no cóż niektórym się udaje ale to chyba strata czasu
 
reklama
Mawila,cudny widok a dalej będzie już tylko lepiej :)
Ja dziś odebrałam nifty,wszystko super,prawidłowe i wychodzi,że będzie córeczka tatusia [emoji7][emoji7][emoji7]
Trzymam kciuki za wszystkie żeby było ok i 2017 był pełen dobrych wiadomości [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Swietne wiadomosci :D ciesze sie ze badania wyszly dobrze no i gratulacje dla tatusia ze bedzie mial swoja coreczke :*
 
Roksii w sumie nie wierze w zodiaki Ale czytajac barana charakter itd to jestem taka sama I jestem z konca marca a termin mam na 13/4 i znow corka baran;)))) no to czeka mnie niezly zywot [emoji33][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej Klarsa :) Dzięki za odp.
Ja byłam dopiero na pierwszej wizycie w invimedzie, ale mam troszkę inne uczucia. Oczywiście mogą być one jeszcze subiektywne i pobieżne. Koodrynatorka była niezywkle miła i Pani na recepcji też, ale dziwi mnie to, że piszesz ze nie mogłaś się dodzwonić do nich bo z tego co ja pytałam to te Panie mają jeden telefon. Bo ja zapytałam kiedy mogę dzwonić itd. i ta moja odpowiedziała, że do którejś tam godziny już nie pamiętam jakiej, ale że ktoś na pewno odbierze :)
Cennik na stronce też mi się wydaje aktualny - nawet teraz sprawdziłam.
a u jakiego lekarza byłaś konkretnie?

Chodziłam do dr Ziółkowskiej.
Każda koordynatorka miała swój nr komórkowy, może zmieniły się tam obyczaje, nie wiem.

Chodziłam tam od kwietnia do września, tak jak napisałam - pierwsza wizyta też zrobiła na mnie dobre wrażenie.

I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
U U nas było ok wszystko i 7 iseminacji i zero efektu a mąż plemniki super u mnie też wszystko jak trzeba i wysokie amh i nic uważam stracone pieniądze jakbym miała wybrać jeszcze raz zaraz podeszła bym do ivf a nie czekać 6 lat i tracić czas energię i pieniądze na iseminacje a z tego co wiem ze słabym nasienie iseminacja jest trochę bez sensu żeby nie powiedzieć głupi pomysł lepiej odrazu podejść do ivf ale to moje zdanie
U mnie ta sama sytuacja, 7 IUI, stracony czas i pieniądze.

I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Swietne wiadomosci :D ciesze sie ze badania wyszly dobrze no i gratulacje dla tatusia ze bedzie mial swoja coreczke :*
Dzięki Kochana :*
Już chce pokój na różowo malować, muszę go powstrzymywać bo jeszcze to zrobi ;) a że faceci mają problemy z kolorami to aż się boję co to by wyszło ;)
2017 r będzie Wasz!! Się posypia nam dzidzie u Was [emoji9][emoji9][emoji9]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie ta sama sytuacja, 7 IUI, stracony czas i pieniądze.

I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Też się zgadzam, że słabym nasieniem to jak trafić w lotka :(
Facetom niestety ciężko przełknąć,że problem może być po ich stronie,ale albo się chce być razem i robi wszystko dla wspólnego dziecka,albo nie... Na pewno jest to mega test dla pary i nie powinno się go zdawać w samotności.
Mój m na początku też miał z tym lekki problem,bo myśleliśmy że u niego jest problem (mała ruchliwosc). Później się okazało,że u mnie niedrozne jajowody i mój m mega mnie zaskoczył. Wspierał,rozmawiał,bez mrugnięcia okiem każde badanie itp. Ale też zanim to wszystko to od byliśmy mega szczera rozmowę,taka szczera do bólu. U nas pomogło.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam transfer w środę również 3 dniowego i mam zrobić test 10 dnia po transferze.
Jak się czujesz po transferze jakiego zarodka miałaś podanego?

Tak jak podałam criotransfer miałam we wtorek. Zarodek 3dniowy klasa 10B p.Embriolog powiedziała ze ideał. Miałam małe komplikacje przy podaniu,zarodek trzeba było drugi raz wkładać bo się przykleil do rurki.... Jak się czuje
...hmmm jak za dużo się nalaze to boli mnie dół brzucha a tak bezobjawowo... cycki nic zero boleści bić nie urosły totalna cisza
A jak u Ciebie? Jaki zarodek?Jakie samopoczucie?Będziesz wcześniej testować?
 
reklama
Boniu 86 ja tylko pisze co zrobilam Ale oczywiscie ze lekarz mi kazal zrobic w 15 dpt nawet a jak dzwonilam 12 dpt bo robilam sikscze od 9 dpt az do 15 dpt to tego 13 dpt mi powiedzieli prosze dzwonic 15 dpt tak jak napisane;)))[emoji849][emoji51]wiec nawet jak testy mialam pozytywne ti lekarz nie chcial nic sluchac i slusznie.!
Ja zrobilam bo zawsze wszustko wole szybciej nawet egzaminy na studiach zawsze pierwsza szlam wolalam Z glowy tak samo prawo jazdy w praktyce jako pierwsza ..... [emoji23][emoji23][emoji23]Ale lepiej robcie jak napisane


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez jestem w gorącej wodzie kąpana. Poprzednim razem robiłam betę 10 i 13dpt i była 0.1 :(
 
Do góry