reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A powiedz, czy mąż robił rozszerzone badanie nasienia? Bo to bardzo istotna kwestia w przypadku, jesli u Ciebie jest ok. I jeszcze pytanie z kiedy Ty masz swoje badania. Jeśli sprzed pół roku to i tak będziesz musiała je powtórzyć. Lepiej zrobić to już teraz bo wiadomo co lekarz zleci.
Tak mąż robił rozszerzone badania nasienia. Lekarz się śmiał, że mimo 50 lat ma wzorowe wyniki. Sama widzisz ręce opadają. Ze mną ok z nim też i dalej nic. Moje wyniki mają więcej niż 6 m-cy dlatego chciałam je powtórzyć. Nie będę się go słuchała tylko postawię na swoim i pójdę z gotowymi. Bardzo Ci dziękuję za wsparcie. Jęsli chodzi o Ciebie to z całego serducha Ci życzę drugiego dzidziusia. Nigdy nie jest tak źle żeby jakoś nie było więc myśle, że Ci się uda. Będę trzymać za to mocno kciuki.
 
reklama
Tak mąż robił rozszerzone badania nasienia. Lekarz się śmiał, że mimo 50 lat ma wzorowe wyniki. Sama widzisz ręce opadają. Ze mną ok z nim też i dalej nic. Moje wyniki mają więcej niż 6 m-cy dlatego chciałam je powtórzyć. Nie będę się go słuchała tylko postawię na swoim i pójdę z gotowymi. Bardzo Ci dziękuję za wsparcie. Jęsli chodzi o Ciebie to z całego serducha Ci życzę drugiego dzidziusia. Nigdy nie jest tak źle żeby jakoś nie było więc myśle, że Ci się uda. Będę trzymać za to mocno kciuki.

Dziękuję :)
Skoro u Was wszystko ok z wynikami, a mimo kilku lat prób nic z tego, to napieraj na in vitro od razu, nie ma na co czekać ;). Trzymam kciuki zeby udało się za 1 razem :)
 
Mam pytanie, czy przy invitro częściej dochodzi do poronienia w I trymestrze? Jestem w 7 tygodniu i martwie sie ze moze sie cos stac, chociaz na razie jest OK. Czekam na widok serduszka...
 
Dziękuję :)
Skoro u Was wszystko ok z wynikami, a mimo kilku lat prób nic z tego, to napieraj na in vitro od razu, nie ma na co czekać ;). Trzymam kciuki zeby udało się za 1 razem :)
Myślę dokładnie tak jak Ty. Nie chcę jednak przed lekarzem wyjść na jakąś desperatkę. Jestem osobą o mocnym charakterze i będę się starała postawić na swoim.:-D
 
Mam pytanie, czy przy invitro częściej dochodzi do poronienia w I trymestrze? Jestem w 7 tygodniu i martwie sie ze moze sie cos stac, chociaz na razie jest OK. Czekam na widok serduszka...

Kochana JuZ jestes w normalnej ciazy jak wiele innych kobiet ,tez tak myslalam,pytalam ginekologow,potwierdzaja ze u nas tylko zaplodnienie jest inne ,czasami dzueci Po ivf rodza Sue wieksze zdrowsze niz te naturalnie zaplodnione,ogolnie zasada ze ivf to tylko zaplodnienie inne;) no stres I glowa do gory mamusiu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana JuZ jestes w normalnej ciazy jak wiele innych kobiet ,tez tak myslalam,pytalam ginekologow,potwierdzaja ze u nas tylko zaplodnienie jest inne ,czasami dzueci Po ivf rodza Sue wieksze zdrowsze niz te naturalnie zaplodnione,ogolnie zasada ze ivf to tylko zaplodnienie inne;) no stres I glowa do gory mamusiu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję za odpowiedź :)
 
Kolezanka w zeszlym tygodniu uridzila syna 2400,36 tydzuen, (zapl.naturalne)a na innym forum ciezaroweczki po ivf,jedna forumowiczka corka zdrowiutenka prawie 40 Tydz grubiutka nie pamietam wagi Ale napewbo ponad 3 kg

Tak wiec ambicja i inne jak JuZ Sue uda to cieszyc sie tylko [emoji2][emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Inny przypadek ja Po ivf 37 lat i pierwsza ciaza (na razie wszy ok i ja i corka )

Kumpela w pracy 26 lat zdrowa mlodsza (zapl.naturalne)a poronila niestety w 1 mscu ;((,

Jeszcze inna tez w pracy 39 lat ,zapl naturalnie ,konczy 33 Tydz ciazy zdrowo I ok

Wiec jak widxicie ciaza Roznie przebiega ,zaplodnienie nie wazne jakim sposobem;) i nie wazny wiek tez
Trzymam za was wszystkie![emoji256][emoji256][emoji256]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry