reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny!!!
Cetrodite bralam od 4 dc przez 6 dni razem Z menopur 225 obydwa dziennie ,cetrodite rano a menopur wieczorem

Nadzieja tak jak pisalam... ivf powinno wszystkim sie udawac za 1 razem bo tyle cierpien co mamy to szok..... miej wiare I cierpliwosc,tule monco!!!!


U nas ok [emoji108] Bl
Potwiwrdzil coreczke;) pokazal wszystko powoli i........... Powiedziala ze lozysko ok !!!!????? Nic nie mowilismy mimo ze pytala jski byl ost scan z NHS powiedzialam ze ok !.... potem powiedzialam przy usg jak JuZ pokazala nam Nicole i mowi macica troche nisko Ale jest dobrze a Ja do niej mi powiedzieli ze przednia I ze na 90% cesarka jesli sie nie zmieni nic do lutego a ona lozysko Sue czesto przemieszcza prosze Sue nie martwic jest ok I nic do zmartwien,Ja daje pani 5% na cesarke!![emoji33][emoji33][emoji33]rany az podskoczylam bo razem Z nia chcialabym bardzo porod naturalny;)jesli bedzue mozna

Zribilismy pierwsze zakupy ;)
e947f1013256932da3d90c11cc0149db.jpg
f3f404609be0ba1206f3ff3a01a13913.jpg
4eba8cffbf7a8d45d6c1c5a60d2c830e.jpg
c47c4d1d0a33c631248a48837780f935.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale Ci zazdroszczę tych zakupów zawsze chciałam córeczkę kochana gratulacje
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!
Cetrodite bralam od 4 dc przez 6 dni razem Z menopur 225 obydwa dziennie ,cetrodite rano a menopur wieczorem

Nadzieja tak jak pisalam... ivf powinno wszystkim sie udawac za 1 razem bo tyle cierpien co mamy to szok..... miej wiare I cierpliwosc,tule monco!!!!


U nas ok [emoji108] Bl
Potwiwrdzil coreczke;) pokazal wszystko powoli i........... Powiedziala ze lozysko ok !!!!????? Nic nie mowilismy mimo ze pytala jski byl ost scan z NHS powiedzialam ze ok !.... potem powiedzialam przy usg jak JuZ pokazala nam Nicole i mowi macica troche nisko Ale jest dobrze a Ja do niej mi powiedzieli ze przednia I ze na 90% cesarka jesli sie nie zmieni nic do lutego a ona lozysko Sue czesto przemieszcza prosze Sue nie martwic jest ok I nic do zmartwien,Ja daje pani 5% na cesarke!![emoji33][emoji33][emoji33]rany az podskoczylam bo razem Z nia chcialabym bardzo porod naturalny;)jesli bedzue mozna

Zribilismy pierwsze zakupy ;)
e947f1013256932da3d90c11cc0149db.jpg
f3f404609be0ba1206f3ff3a01a13913.jpg
4eba8cffbf7a8d45d6c1c5a60d2c830e.jpg
c47c4d1d0a33c631248a48837780f935.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ależ ja się nie mogę doczekać takich zakupów...[emoji7]

I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Hooope dzięki ! Ja mam dziś 12 dpt 2 dniowych ale jakoś ciagle sie boje zrobić sikacza . Chyba poczekam jeszcze choć z drugiej strony juz bym chciała wiedzieć .
Ewunka kciuki zaciśnięte .


Według rozpiski to już 10dpt możesz robić betę. A dziś koniecznie. A wiec czekamy na pozytywne wieści!
 
Dziewczyny mam pytanie od wczoraj już przed transferem bobolewał mnie brzuch pytałam lekarza no to wiadomo, że tak po punkcji może być kazali mi 3 razy na dobę nospę zażywać, ale dalej mam takie uczucie że mnie ciągnie podbrzusze i nie wiem czy dzwonić do lekarza czy panikuję :(
 
Bolatko tez tak miałam i do tego powiększyłam sie w obwodzie . Ale ja miałam jakiś lek na hiperke tak ze dobrze sie skonczylo ale kilka dni byłam jak trup.

Dziewczyny sa dwie krechy !!!! Aż mi niedobrze ze stresu i z radości niż obawy czy uda sie utrzymać ciąże !!!! Umówiłam sie juz do Łodzi na doszczepienie i zaraz zadz do Novum umówić sie na intralipid w przyszłym tyg . Proszę niech sie uda
 
Hej dziewczyny
Jestem tutaj nowa. 30.01.2017 zaczynam swoją walkę o upragnione dziecko. Podejrzewam, że ze względu na mój wiek 39 lat lekarz nie będzie się bawił ze mną i zaproponuje in vitro. Co do wyników badań. Zarówno moje jak i mojego męża są prawidłowe a mimo to od 4 lat nie mogę zajść w ciążę. W rodzinie nigdy nie było problemu z posiadaniem dzieci a ja jak widać go mam. Gratuluję wszystkim starającym, którym udało się zajść w upragnioną ciąże. Może mnie wreszcie też się uda. Powiedzcie mi czy są tu jakieś dziewczyny z Wrocka? W której klinice się leczyłyście? Ja wybrałam Polmedis. Czekam na wieści. Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Jogo
Super wiadomość :rofl:

Czy jest tu może jakaś dziewczyna która ma hashimoto? Ja dopiero niedawno dowiedziałam się że to mam i zastanawiam się czy to może mieć wpływ na zajście w ciążę bo przy pierwszej ciąży byłam zdrowa
 
Do góry