reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bolatko tez tak miałam i do tego powiększyłam sie w obwodzie . Ale ja miałam jakiś lek na hiperke tak ze dobrze sie skonczylo ale kilka dni byłam jak trup.

Dziewczyny sa dwie krechy !!!! Aż mi niedobrze ze stresu i z radości niż obawy czy uda sie utrzymać ciąże !!!! Umówiłam sie juz do Łodzi na doszczepienie i zaraz zadz do Novum umówić sie na intralipid w przyszłym tyg . Proszę niech sie uda
Musi się udac, nie ma innej opcji :)
Widzę że masz córe w wieku mojej :), no i ja tez bede miała transfer dwudniowego zarodka/zarodków. mam nadzieje ze finał bedzie taki sam! :)
 
reklama
Bolatko tez tak miałam i do tego powiększyłam sie w obwodzie . Ale ja miałam jakiś lek na hiperke tak ze dobrze sie skonczylo ale kilka dni byłam jak trup.

Dziewczyny sa dwie krechy !!!! Aż mi niedobrze ze stresu i z radości niż obawy czy uda sie utrzymać ciąże !!!! Umówiłam sie juz do Łodzi na doszczepienie i zaraz zadz do Novum umówić sie na intralipid w przyszłym tyg . Proszę niech sie uda
Super będzie dobrze musi być!
 
Bolatko tez tak miałam i do tego powiększyłam sie w obwodzie . Ale ja miałam jakiś lek na hiperke tak ze dobrze sie skonczylo ale kilka dni byłam jak trup.

Dziewczyny sa dwie krechy !!!! Aż mi niedobrze ze stresu i z radości niż obawy czy uda sie utrzymać ciąże !!!! Umówiłam sie juz do Łodzi na doszczepienie i zaraz zadz do Novum umówić sie na intralipid w przyszłym tyg . Proszę niech sie uda
Gratulacje :)
A kiedy isziesz na bete ???
 
Bolatko tez tak miałam i do tego powiększyłam sie w obwodzie . Ale ja miałam jakiś lek na hiperke tak ze dobrze sie skonczylo ale kilka dni byłam jak trup.

Dziewczyny sa dwie krechy !!!! Aż mi niedobrze ze stresu i z radości niż obawy czy uda sie utrzymać ciąże !!!! Umówiłam sie juz do Łodzi na doszczepienie i zaraz zadz do Novum umówić sie na intralipid w przyszłym tyg . Proszę niech sie uda
Witaj. Jezdzilas do lodzi na szczepienia ? To jak sie jest w ciazy to kiedy znow trzeba jechac?
 
Hej dziewczyny
Jestem tutaj nowa. 30.01.2017 zaczynam swoją walkę o upragnione dziecko. Podejrzewam, że ze względu na mój wiek 39 lat lekarz nie będzie się bawił ze mną i zaproponuje in vitro. Co do wyników badań. Zarówno moje jak i mojego męża są prawidłowe a mimo to od 4 lat nie mogę zajść w ciążę. W rodzinie nigdy nie było problemu z posiadaniem dzieci a ja jak widać go mam. Gratuluję wszystkim starającym, którym udało się zajść w upragnioną ciąże. Może mnie wreszcie też się uda. Powiedzcie mi czy są tu jakieś dziewczyny z Wrocka? W której klinice się leczyłyście? Ja wybrałam Polmedis. Czekam na wieści. Pozdrawiam serdecznie
Witaj Lena :)
 
Bolatko tez tak miałam i do tego powiększyłam sie w obwodzie . Ale ja miałam jakiś lek na hiperke tak ze dobrze sie skonczylo ale kilka dni byłam jak trup.

Dziewczyny sa dwie krechy !!!! Aż mi niedobrze ze stresu i z radości niż obawy czy uda sie utrzymać ciąże !!!! Umówiłam sie juz do Łodzi na doszczepienie i zaraz zadz do Novum umówić sie na intralipid w przyszłym tyg . Proszę niech sie uda


Jogo boskie wieści! Jupiiii! Teraz będzie super! Trzymaj Kropka przez 9msc i trzymaj kciuki za nas!:-D Ja betuje 9stycznia :eek::eek::eek:
 
Peugeotka tak bardzo sie ciesze ze coreczko wszystko w porzadku.
Wiec na pierwszych zakupach daliscie czadu super. Ale widze ze jednak wozek inny kupilas niz planowalas.

Tak tamten nie mial atestatu,trzeba na to uwazac! Dzieki wam tu sie do wiedzialam ze to bardzi potrzebne wiec skoro zaczynaja Sie tu przeceny kupilismy ten od razu i pare ciuszkow (za wozek placili tesciowie)
A dzis nastepne kupil tatus spioszki ( ma ten gust co ...) I buciki

Co di plci klarsa maz chcial syna ,mi obojetne,'maz syna bo sadzimy ze to pierwsze i ostatnie (nie mam mrozaczkow), Ale ....bedziemy od razu probowac o kolejne ,sadze ze najwazniejsze to zdrowie wasze a nie plec ;) u mnie np w rodzinie jeden ha I moje dwie siostry ,siostra ma dwie corki ,sadzilam sobie no to bedzue moze wnuk ;) a to znow dziewczynka;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
76269b0e258305c1e19c706a8862bef7.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny
Jestem tutaj nowa. 30.01.2017 zaczynam swoją walkę o upragnione dziecko. Podejrzewam, że ze względu na mój wiek 39 lat lekarz nie będzie się bawił ze mną i zaproponuje in vitro. Co do wyników badań. Zarówno moje jak i mojego męża są prawidłowe a mimo to od 4 lat nie mogę zajść w ciążę. W rodzinie nigdy nie było problemu z posiadaniem dzieci a ja jak widać go mam. Gratuluję wszystkim starającym, którym udało się zajść w upragnioną ciąże. Może mnie wreszcie też się uda. Powiedzcie mi czy są tu jakieś dziewczyny z Wrocka? W której klinice się leczyłyście? Ja wybrałam Polmedis. Czekam na wieści. Pozdrawiam serdecznie

Witaj!!!:)
Czesto zdala Sue przy nieplodnosci idiopatyczna (jak my), ze udaje sie od razu ,ja mam 37 i tez 4 lata staran ,w lipcu byl nasz 1 ivf udane Ale np z 17 kom(bardzo dobrze) 6 zarodkow (bardzo dobrze ) i tylko jeden zostal ;// (coreczka -24 tyg 6 dni );))))))
Trzymam[emoji110]️
 
Do góry