reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja w tym roku miałam tylko 1 stymulacje podany jeden zarodek udane niestety poronienie w 7tc :/ miałam 2 mrozaczki ale musiałam odczekać 6msc zalecenie lekarza i teraz miałam podane moje mrozaczki teraz też coś drgnelo ale niestety:/ pierwsza próbę miałam w październiku 2015... oby przyszły rok był dla nas lepszy ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Strasznie mi przykro :( Może warto by buło w nowym roku posprawdzać trochę immunologię? Tulę :*
 
reklama
Tak do końca zdrowe to one nie są Kochana pracowałam pracowałam w przedszkolu gdzie mieliśmy ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych i dysfunkcyjnych i niestety 80% tych dzieci pochodziło z rodzin patologicznych gdzie matki piły i lub cpaly w ciąży pamiętam jak doszedł do grupy 7 latek słodki chłopak z anielska buzka a matka urodziła go pijana w sztorc a on urodził się w 2 promilami alkoholu we krwi cudem żyję a tyle problemów ze zdrowiem ma ze nikt nie chce go adoptować :(

Moja mama jako pediatra pracowała kiedyś w przychodni z domem dziecka w rejonie. Mówi ze cała masa dzieciaczków "zdrowych" na pierwszy rzut oka dla laika ale lekarz od razu widzi różne dysfunkcje. Łagodnych, ledwo zauważalnych form FASu to było tam od groma :(


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Ewunka - 10 dni letrozole (aromek) x1 dziennie, 8 dni fostimon 150jm, pregnyl. Tak to wygladalo :-) blizniaki grzeczne, ulozone posladkowo, w sumie prawie 1.5kg dzieci mam.

Mam do oddania fostimon, jak ktos potrzebuje to pisac.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak jeszcze teraz pomyślałam bo nie zapytałam lekarza jak z seksem orientujecie się czy można się np kochać przed crio czy raczej odpuścić ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się kochałam przed crio bo czytałam że to dobrze wpływa na endometrium i chyba pomogło hihi

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadzieja tule :(

Koniczynka myśle ze tak dużo myślisz o tym crio ze zablokował ci sie okres . Trzymam kciuki żeby szybko przyszedł .
Ewka cieszę sie ze lekarz zgodził sie na stymulację . Ja za 1 razem miałam gonal 150 i 12 komórek teraz miałam 100 i 14 pobranych . Powiem ci ze z twoich postów bije taki cudowny optymizm i radość życia ze aż sie chce ciebie czytać . Podziwiam Cię
Bolatko trzymam kciuki Niech tam ten maluszek sie pięknie rozwija !
Roksi wiem ze to trudny czas dla waszej dwójki . Musicie sobie dawać tyle wsparcia ile to możliwe . Jesteście w tym razem .
Dziewczyny ma któraś ta rozpiskę kiedy testować po transferze ? Któraś to wklejała jakiś czas temu . Ja juz odchodzę od zmysłów i myśle czy nie zrobić testu ale sie boje ze pokaże negatywny wynik :( szukam objawów na tak choć wiem ze na tym etapie objawy na ciąże i na okres bedą takie same a pierwszym objawem ciazy jest brak okrasu :( ahh....
 
Ewunka - 10 dni letrozole (aromek) x1 dziennie, 8 dni fostimon 150jm, pregnyl. Tak to wygladalo :-) blizniaki grzeczne, ulozone posladkowo, w sumie prawie 1.5kg dzieci mam.

Mam do oddania fostimon, jak ktos potrzebuje to pisac.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Ci bardzo .od 1 dnia cyklu. ? Ten zestaw.?
Razem osobno najpierw 1 potem 2:D
Grubasy ciociuni :):)
 
Dziękuję Ci bardzo .od 1 dnia cyklu. ? Ten zestaw.?
Razem osobno najpierw 1 potem 2:D
Grubasy ciociuni :):)

Od 6 dnia bodajze, ale u mnie 6 jest taki sam jak 1 bo przysadka nie dziala - naturalnie nie mam cyklu. Sadze ze powinno byc od 2 dnia jakos.. najpierw jeden, potem drugi, w sumie cala stymulacja 18 dni. U Ciebie do czegos takiego pewnie trzeba by odlaczyc cos na wyciszenie przysadki?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nadzieja tule :(

Koniczynka myśle ze tak dużo myślisz o tym crio ze zablokował ci sie okres . Trzymam kciuki żeby szybko przyszedł .
Ewka cieszę sie ze lekarz zgodził sie na stymulację . Ja za 1 razem miałam gonal 150 i 12 komórek teraz miałam 100 i 14 pobranych . Powiem ci ze z twoich postów bije taki cudowny optymizm i radość życia ze aż sie chce ciebie czytać . Podziwiam Cię
Bolatko trzymam kciuki Niech tam ten maluszek sie pięknie rozwija !
Roksi wiem ze to trudny czas dla waszej dwójki . Musicie sobie dawać tyle wsparcia ile to możliwe . Jesteście w tym razem .
Dziewczyny ma któraś ta rozpiskę kiedy testować po transferze ? Któraś to wklejała jakiś czas temu . Ja juz odchodzę od zmysłów i myśle czy nie zrobić testu ale sie boje ze pokaże negatywny wynik :( szukam objawów na tak choć wiem ze na tym etapie objawy na ciąże i na okres bedą takie same a pierwszym objawem ciazy jest brak okrasu :( ahh....
Jeszcze się lekarz nie zgodził ;) jeszcze nie widział nawet wyników markerów nowotworowych ale na moje oko są dobre :Djutro tomografia.
Ja poprostu czuje że ta stymulacja się odbędzie hi i rozmawiam z lekarzem co by tu zrobić jakby tu zrobić żebym zniosła jajo :):)
Głowa do góry który to dzień oczekiwania. ?
 
Do góry