reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Udało mi się dotrzeć do końca wątku wreszcie... No i myślałam ze będzie wpis od Jaskółci. Czy mi się coś pomerdało czy ty dziś miałaś wizytę u swojego lekarza? Daj znać co i jak...

Btw. Moja przyjaciółka krwawiła/płaciła i to nie mało do końca 3 miesiąca. Chłopak zdrowy jak byk, właśnie skończył 2 latka. Krwawiła bo zrobiły się jej żylaki w miejscach intymnych podczas ciaży. Przez to miała wskazanie do cesarki, SN mógł by być dla jiej co najmniej nieprzyjemny...

Może jakiś krwiaczek tylko się przyplątał.
Napisz co tam po wizycie.
 
reklama
Dziewczyny pytające o prowadzenie ciąży w novum - Wojewódzki do 8 tygodnia. Ii słusznie, najlepiej jak najszybciej przejść do lekarza, u którego chce się rodzić. W novum przyjmuje prof. Jakimiuk, szef ginekologii na Woloskiej. Prowadził mi pierwszą ciążę, potem rodziłam u niego. Szpital bardzo fajny, cesarka profesjonalna, tylko wizyta 320,00 zł.
Prenatalne u Węgrzyna dla mnie mistrzostwo świata, opisana każda cząsteczka malucha, każda żyłka. Już w 10 tc ocenił na 90%, że będzie chłopiec i miał rację. Krew na pappa oddaje się dwa tygodnie przed usg i potem Wegrzyn na podstawie usg i wyników krwi daje pełen opis. Bardzo polecam.
No wlasnie ja to już dama nie wiem kiedy zrobić ten test pappa.Bo wizytę na usg mam 29 grudnia i mi lekarz mówiła że w tym samym dniu się oddaje krew na test kappa.A tak jak w twoim przypadku zrobilas to wcześniej.To usg też mam u Wegrzyna.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się plamienie bardo źle kojarzy w moim przypadku było złe!
Kurde właśnie się dowiedziałem, że mojego męża kuzyn zostanie tatusiem. A jedziemy do nich na wigilię, czy mogę zapaść się pod ziemię błagam już widzę całe to zainteresowanie oooj jej jesteś w ciąży jak się czujesz, a kiedy ślub bleele. I później przejdą na nas, a wy kiedy jjz jesteście dwa lata po ślubie. Boże dobrze, że tylko na godzinkę jedziemy i później do mojej rodziny. Ale mam teraz doła, nie ukrywam, że jestem zazdrosna bo są krótko para młodsza jest niż ja, a ja tyle się jjz staram. Ale jeszcze 1,5 i też będę w ciąży a co
Wiem co czujesz człowiek nie wie jak się zachować.I te wszystkie pytania a kiedy wy,już najwyższy czas na was itp.Człowiekowi chce się płakać z bezsilności ze się stara o dziecko ale to nie jest takie proste.Chociaż niektórzy myślą że to takie proste.I nikt nie wie ile łez wylejemy z bezsilności.Ja nawet teraz będąc w ciąży nie lubię jak mi ktoś non sto mówi jakie to cudowne dzieci mają i jakie mądre. Może mi to przejdzie jak się moje urodzi.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie u mojego lekarza. Poki co mam do 26dc brac luteine potem odstawić - ma przyjść @. Później od 2dc estrofem i 02.01. sprawdzamy co słychać w środku. Jak się nieszczęsny polip złuszczył razem z @ to bedzie kriotransfer (o ile nasza blastusia 4BB się rozmrozi) a jak się nie złuszczył to czekamy do kolejnej @ i będe miec histeroskopie i go usuną, wtedy krio bedzie odroczone do kolejnego cyklu po histero. Pozostaje tylko czekać,mam nadzieję że wszystko się dobrze uloży.Ale to czekanie mnie wykańcza.

Tak sobie myślę, ze w naszym przypadku dobrze było by odbyć jakieś szkolenie z medytacji :) to czekanie... Ale muszę przyznać, ze udało m się wydostać z takiego popłochu i napięcia, wyczekiwania jakie miałam na początku. Płynę sobie z prądem, spokojnie... i czekam :)

Oj tak to czekanie .... ale teraz święta,wiec zleci szybciutko do stycznia, ale zauważyłam ,ze im mniej wchodzę na forum tym szybciej czas leci i mniej sie stresuje [emoji12]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
 
Roksi89
Niestety byłam parę razy w takiej sytuacji ja 4 lata po ślubie a ktoś bezprzerwy zachodził w ciążę i to bez problemu no i pytania a wy kiedy? W domu potem sobie poryczalam no i miałam dola bo wszyscy myślą że to takie proste
 
Roksi89
Niestety byłam parę razy w takiej sytuacji ja 4 lata po ślubie a ktoś bezprzerwy zachodził w ciążę i to bez problemu no i pytania a wy kiedy? W domu potem sobie poryczalam no i miałam dola bo wszyscy myślą że to takie proste
Tak samo jest u mnie! mam dość tych pytań, o tym, że mamy problem wie tylko moja mama nikomu nie powiem więcej bo kiedyś usłyszałam od rodziny i znajomych jak wycofali invitro i to co mówili to się nóż w kieszeni otwiera! Ale mam oparcie w mężu dzisiaj jak byłam w pracy do 20 dzwoni i mówi, że dzisiaj na kolacje jajka bo mam jeść dużo białka ja mówię, że nie chce, a on masz jeść. Ja mówię ale dopiero przed podaniem leku, a on nie teraz im szybciej tym lepiej :p
 
Kreat
Oj tak to czekanie .... ale teraz święta,wiec zleci szybciutko do stycznia, ale zauważyłam ,ze im mniej wchodzę na forum tym szybciej czas leci i mniej sie stresuje [emoji12]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
A to fakt. Też tak mam. Inna sprawa, ze jak nie wchodzę to zwykle zasuwam jak mały motorek wiec nie bardzo mam kiedy myśleć o oczekiwaniu itp ;)
 
Roksi89
U nas nawet rodzice nie wiedzą że podchodzimy do ivf raz że religijni to nie wiem czy by to zrozumieli wole siebie i mam nadzieję przyszłego dziecka nie narażać na jakieś głupie docinki
 
reklama
Roksi89
U nas nawet rodzice nie wiedzą że podchodzimy do ivf raz że religijni to nie wiem czy by to zrozumieli wole siebie i mam nadzieję przyszłego dziecka nie narażać na jakieś głupie docinki
U mnie tylko znajomi wiedzą że jestem w ciąży po ivf bo sami też dużo przeżyli starając się o dziecko.A tak nikomu nie mówimy bo widzę po ludziach ze nagle wszyscy tacy prawicowi się zrobili.A najśmieszniejsze jest to że mój kuzyn parę lat temu prowadził bardzo rozwiazly tryb życia seksualnego .A teraz jak ma żonę to nawet tabletka dzień po to grzech a ta tabletka nie działa poroninie tylko zageszcza śluz i nie dopuszcza do zagniezdzenia.Więc trzeba uważać co się do kogo mówi bo ludzie się w tyłach poprzewracało.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry