reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dobry wieczór ciociunie ;) jestem mały kropek. Mam 8 mm i bije mi serduszko [emoji173]
1481830883-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Super wiadomość zaciskam kciuki za twojego kropka[emoji6]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mawila ale się cieszę [emoji2][emoji2] na kiedy masz termin? Ja na 3 sierpnia.

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na 5 sierpnia :) a jak jak sie ciesze :D :D :D wariuje ze szczescia! Kreatola dopisz mnie proszę na 29.12 na wizytę podglądania maluszka :) czułam Wasze kciuki mocno zaciśnięte :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na 5 sierpnia :) a jak jak sie ciesze :D :D :D wariuje ze szczescia! Kreatola dopisz mnie proszę na 29.12 na wizytę podglądania maluszka :) czułam Wasze kciuki mocno zaciśnięte :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Doskonale Cię rozumiem [emoji5] szybko masz kolejną wizytę, ja mam dopiero 9 stycznia.

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za piękne widoki w czasie wizyty, udaną punkcję i dobre wiadomości w czasie konsultacji!
Cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
15: jogo - pukncja
15: ema51 - konsultacje u genetyka

16: margaretka35 - konsultacje
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
20: rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
22: liczka - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych

2017

09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
BETOWANIE 1 - 24 grudnia :o , dziękuję
 
Oj uczę się codziennie :-) naturalny to tako jak ja będę podchodzić w styczniu, że podaje lek w 2 dniu i po @ podają? może to jest głupie pytanie ale naprawdę jestem w tym wszystkim tak głupia robię wszystko co mi mówiła i 20 razy pytam znowu o to samo. I mówię do męża pamiętaj co dr. mówi bo ja wyjdę i tak nic nie będę wiedziała i teraz cały czas jego męczę

Tak jak napisała Liczka, ja pierwszą wizytę miałam w 15 bodaj dniu cyklu po 2 dni chyba miałam zastrzyk ovitrell i po 5 dniach transfer miałam podaną 5 dniową blastocystę.
 
Rustynka
Dziękuję za odpowiedź a w którym dniu cyklu powinnam się udać do lekarza ok 12 lub 13? Czy wcześniej? I czy na cyklu naturalnym bierze się później lutinus?

Ja byłam 15 dnia ale lekarz kazał robić testy owu ale to z tego względu że miał wtedy urlop .Myślę że 12 dzień cyklu będzie ok i tak co dwa dni będziesz jeździć na podgląd .Po transferze zero leków bo będzie naturalnie wytwarzane ciałko żółte.
Ja tylko nospe bralam na 3 dni przed i trzy dni po przeciw skurczom i do tego magnez.
 
Ja byłam 15 dnia ale lekarz kazał robić testy owu ale to z tego względu że miał wtedy urlop .Myślę że 12 dzień cyklu będzie ok i tak co dwa dni będziesz jeździć na podgląd .Po transferze zero leków bo będzie naturalnie wytwarzane ciałko żółte.
Ja tylko nospe bralam na 3 dni przed i trzy dni po przeciw skurczom i do tego magnez.
Mi moja Pani doktor kazała brać luteinę po kriotransferze. Najwyraźniej zależy to od lekarza :)
 
reklama
Do góry