reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No tak ale ostatnio zamówiłam jedno opakowanie z Anglii na próbę i tam w ulotce pisze zeby pod żadnym pozorem nie przyjmowały go kobiety w ciąży lub podejrzewające ciąże.
I sie przestraszyłam i nie wzięłam. A tez pisało ze to progesteron 100mg.

Tamten tez dziewczyny biora. I na 99% to odkladnie ten sam lek. Sprawdz sklad moze?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pilnują tsh mocno w ciąży. Ja jak miałam w 8 tyg tsh 2.1 to też mi lekarz powiedział,że to ciut za dużo i lepiej niżej. Teraz mam 1.29 , ft 4 mam w normie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

A widzisz czyli moje 3.8 dwa tyg temu wyniki to masakrycznie za duzo skoro lepiej do 2 miec !!!! ;// biore leki na znizenie ;)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A widzisz czyli moje 3.8 dwa tyg temu wyniki to masakrycznie za duzo skoro lepiej do 2 miec !!!! ;// biore leki na znizenie ;)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak wyszła mi pozytywna 1 beta,zrobiłam też tsh i miałam 2.77 to też kazała mi dr szybko iść do endokrynologa. Fajny facet,bo powiedział,że to po zajęciu w ciaze hormony szaleją i żeby zostawić dawkę jaka brałam to samo spadnie. I faktycznie tydz później miałam już 2.1
w ciąży norma jest do 2.5 z tego co mi mówili lekarze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak wyszła mi pozytywna 1 beta,zrobiłam też tsh i miałam 2.77 to też kazała mi dr szybko iść do endokrynologa. Fajny facet,bo powiedział,że to po zajęciu w ciaze hormony szaleją i żeby zostawić dawkę jaka brałam to samo spadnie. I faktycznie tydz później miałam już 2.1
w ciąży norma jest do 2.5 z tego co mi mówili lekarze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dokladnie. Mi tez polecialy mocno w gore, potem same ladnie spadly.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak wyszła mi pozytywna 1 beta,zrobiłam też tsh i miałam 2.77 to też kazała mi dr szybko iść do endokrynologa. Fajny facet,bo powiedział,że to po zajęciu w ciaze hormony szaleją i żeby zostawić dawkę jaka brałam to samo spadnie. I faktycznie tydz później miałam już 2.1
w ciąży norma jest do 2.5 z tego co mi mówili lekarze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Kurcze a mi tu nic az tak nie straszyli,lekarz czytajac moj wynik 3.8 powiedzial przepisze lek znow bo hormon za wysoki jest a powinien mi powiedziec pani !!! Szybko do apteki bo to bardzo wazne ...a moze specjalnie taka jego reakcja bo ciaza I zero stresu ....
No nic Ale kobiety nie stresujmy sie przynajmniej Ja probuje

Jaskolka [emoji110],Malawi [emoji110]I reszta


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry