reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dlaczego myslisz ze nic z tego ???!!! Nie mozemy tak myslec !,musimy myslec zawsze pozytywnie
Nue mysl o miesiaczce w tym momencie!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jakoś nie wierze, że może się udać za pierwszym razem... wszyscy próbują po tyle razy. Wcale mi się nawet nie chce już iść na tą betę. Nie wiem też czy to nie za szybko 9 dni po transferze 4dniowych blastek.

Miłego piątkowego wieczoru :*
 
Jakoś nie wierze, że może się udać za pierwszym razem... wszyscy próbują po tyle razy. Wcale mi się nawet nie chce już iść na tą betę. Nie wiem też czy to nie za szybko 9 dni po transferze 4dniowych blastek.

Miłego piątkowego wieczoru :*

Nie lubię a dlatego że ja jestem przykładem że za pierwszym razem sie udaje! Mam wspaniałego syna! Nigdy nie wątpiłam, ze sie nie powiedzie, wierzyłam mocno ze maluch którego mi podano zostanie i tak tez sie stalo :-) więcej wiary ;-)
 
reklama
Jakoś nie wierze, że może się udać za pierwszym razem... wszyscy próbują po tyle razy. Wcale mi się nawet nie chce już iść na tą betę. Nie wiem też czy to nie za szybko 9 dni po transferze 4dniowych blastek.

Miłego piątkowego wieczoru :*

Wiekszosc to nie znaczy ze ty ta sama




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry