reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny JuZ wuecie ze to moje 1ivf udane ,zobsczycie rowniez napewno jakie to emocje!!!
Niestety mam lozysko prZodujace i mowili ze prawdopodobnie cesarka a jak tak bardzo chcialam przec I czuc o Ale trudno wazne ze zdrowa




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór :)
Dawno nie pisałam bo zawirowanie pracowe. Kilka dni nie czytałam forum i od tygodnia starałam się nadrobić wieczorami. I usypiałem kilka podstron przed końcem dzień w dzień.

Milagros, strasznie mi przykro. Całkiem się nastawiłam że muszę doczytać forum żeby ci pogratulować, szukałam wpisu o super becie a jest jak jest... Codziennie o tobie myślałam :( Masz mrozaczki z tego PGD jeszcze?

A u mnie na razie nic nowego, w poniedziałek miną 3 tygodnie od biopsji moich zarodków a wyniku PGS dalej nie ma. Ale za to TSH w końcu mnie zadowala, 1,69. W związku z tym podchodzę do crio w stryczniu, okres powinien przyjść 22 grudnia. Mam takie chwile, kiedy sama siebie upominam, że każde podejście jest jak loteria i trzeba mieć nadzieję ale się nie nastawiać... Ale więcej mam takich chwil, kiedy np. wyliczam jakiego znaku zodiaku najprawdopodobniej będzie moje dziecko z planowanego transferu albo kombinuję jaką wyprawkę dostosowaną do konkretnej pory roku szykować. I świruje bo totalnie nie mam imienia na chłopca, każde jakieś "nie moje" albo takie, którego nie mogę użyć. Bo dziewczynka to Alicja na bank. Czasem się zastanawiam nad wykrojem białego królika, który jej uszyję ;). Przecież Alicja MUSI mieć białego królika... Trochę boję się, że tyłek mocno będzie mnie bolał jak spadnę z tych obłoków na twardą rzeczywistość bety <1... Ale nie mogę się powstrzymać i ciagle mam takie myśli.




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kreola, jak byś przy porannym kalendarzu mogła edytować mój termin... bo ja mam wizytę na której dostanę rozpiskę podejścia do crio a nie stymulacji.
(13.12)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zycze wam moje kochane tej samej foty

Bedzie corka prawdopodobnie

Trzymam [emoji110]za was caly czas


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje! Śliczności! :)

ambicja1987
Nie wkurzaj mnie razem pójdziemy w poniedziałek na bete i wszystko będzie ok może nam też uda się za pierwszym razem ;-) ja miałam podane dwudniowe a już nastawilam się że idę w poniedziałek
Peugeotka36
Super widoki gratuluję ;-)

No to już pójdę wtedy :) Mocno będę trzymała kciuki za Twój wynik! :*
 
Ostatnia edycja:
Beatko, nie ma takiej sytuacji gdzie poprzez USG można na 100% wykluczyć ZD. 5% dzieci z ZD nie ma żadnych widocznych markerów. Tak samo, jak PAPPA nie może stwierdzić ZD. Olbrzymia większość "podwyższonego ryzyka" w PAPPA to zdrowe dzieci...ale dzięki temu udaje się wyłapać ciąże nieprawidłowe, niestety Nifty albo Harmony dla na razie dla większości rodziców mają cenę nie do przeskoczenia...
Np. u mnie wszystkie markery były prawidłowe na Usg, NT 2,4. Diagnosta od prenatalnych "trzecim okiem" zalecił PAPPĘ bo coś mu nie pasowało, ale wyniki prawidłowe były wszystkie. Ginekolog prowadzący trochę się dziwił po co ma być ta PAPPA skoro wyniki ok no ale skoro miał zalecone to wypisał skierowanie (miałam w pakiecie w Medicover jeśli jest skierowanie od lekarza).No i wyszło... ZD 1:3 :( Gdzie wskazaniem do poszerzenia diagnostyki jest prawdopodobieństwo 1:300.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beatko, nie ma takiej sytuacji gdzie poprzez USG można na 100% wykluczyć ZD. 5% dzieci z ZD nie ma żadnych widocznych markerów. Tak samo, jak PAPPA nie może stwierdzić ZD. Olbrzymia większość "podwyższonego ryzyka" w PAPPA to zdrowe dzieci...ale dzięki temu udaje się wyłapać ciąże nieprawidłowe, niestety Nifty albo Harmony dla na razie dla większości rodziców mają cenę nie do przeskoczenia...
Np. u mnie wszystkie markery były prawidłowe na Usg, NT 2,4. Diagnosta od prenatalnych "trzecim okiem" zalecił PAPPĘ bo coś mu nie pasowało, ale wyniki prawidłowe były wszystkie. Ginekolog prowadzący trochę się dziwił po co ma być ta PAPPA skoro wyniki ok no ale skoro miał zalecone to wypisał skierowanie (miałam w pakiecie w Medicover jeśli jest skierowanie od lekarza).No i wyszło... ZD 1:3 :( Gdzie wskazaniem do poszerzenia diagnostyki jest prawdopodobieństwo 1:300.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego niezależnie od usg będę robić Nifty. Zrobię w 11 tyg, 10 dni wynik i ewentualnie dalsze decyzję...
Czuję,że wszystko ok ale chyba nie będę miała spokoju jak się nie przekonam tym badaniem.
Wiem,że cena jest zaporowa ale nie chce robić amnio i mam nadzieję,że nie będę musiała.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry