reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Absolutnie sie lekarzami nie przejmuj,trzeba walczyć o siebie i swoje kropki,ja w poniedziałek tak męczyłam dr aż sie śmiał ze wiercę mu dziurę [emoji12] ,ale wywiercilam 5 kropka bo na początku wizyty powiedział ze są tylko4 mrozaczki a ten piąty mi spokoju nie dawał co sie z nim stało [emoji6]



Pobranych miałam 29,24 dojrzałe,dostinex dostałam,antybiotyk i duphaston. Brzuch właśnie duży,ale nie rośnie dlatego tak niechętnie ten szpital,dzisiaj jest lepiej bo nie mam mdłości i wróciłam do ketonalu




I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony

O jee,to ladne zbiory.Pewno pierwsza i ostatnia stymulacja...przy takiej ilosci:);):).pieknie.
 
Dziewczyny mam pytanie, jestem trzy dni przed transferem, wcześniej, jeszcze w trakcje stymulacji lekarz przepisał mi luteinę dopochwowo i pod język, jednak po pick upie dostałam zalecenie, żeby brać tylko tą dopochwowo. Byłam zakręcona i nie pomyślałam żeby spytać. Czy któraś z was brała obie luteiny przed transferem? Czy może ta pod język jest do przyjmowania po?
 
A swoją drogą Drogie Panie dziś chyba są Andrzejki :)
Kiedyś dawno,dawno temu mama pokazała mi jak sobie wywrozyc ile się będzie miało dzieci i jakiej płci :)
Swoją drogą,kto sobie tego "testu" nie robił, czy już ma dzieci czy jeszcze nie,zawsze się sprawdza ;)
Wystarczy przewlec obrączkę swoim włosem (dobrze wybrać w miarę najdłuższy i wyrwać ;) ), następnie zawiesić ta obrączkę na swoim włosku nad lewa dłonią, tak ok 5cm i czekać :)
Jak się zacznie kręcić to będzie dziewczynka,jak poruszać w przód i tył (jak wahadlo) będzie chłopczyk :)
Mi zawsze wychodzi 2,chłopiec i dziewczynka :)
Jak któraś ma ochotę spróbować to milej zabawy :))

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A swoją drogą Drogie Panie dziś chyba są Andrzejki :)
Kiedyś dawno,dawno temu mama pokazała mi jak sobie wywrozyc ile się będzie miało dzieci i jakiej płci :)
Swoją drogą,kto sobie tego "testu" nie robił, czy już ma dzieci czy jeszcze nie,zawsze się sprawdza ;)
Wystarczy przewlec obrączkę swoim włosem (dobrze wybrać w miarę najdłuższy i wyrwać ;) ), następnie zawiesić ta obrączkę na swoim włosku nad lewa dłonią, tak ok 5cm i czekać :)
Jak się zacznie kręcić to będzie dziewczynka,jak poruszać w przód i tył (jak wahadlo) będzie chłopczyk :)
Mi zawsze wychodzi 2,chłopiec i dziewczynka :)
Jak któraś ma ochotę spróbować to milej zabawy :))

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Andrzejki sa w wigilie andrzeja - wczoraj ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Melduje sie w 2paku.
Blastka sie ladnie odmrozila.
Dr na medal - przed transferem zrobione mialam dodatkowe usg zeby sprawdzic jak macica, jak endo, gdzie zarodek podac i czy nic sie tam nie pochrzanilo. Podobno wszystko dobrze. Tak wiec nawalona na maksa relanium leze na kanapie. Zyc nie umierac. Przez nastepne 6 dni jestem w ciazy. Oby tak zostalo. O!
 
Do góry