reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie przejmuj sie dziadyga:)ja biore tez 3x2 i to zadna konska dawka. normalna do utrzymania ciazy.Nic ci nie bedzie ,cholernie ciezko to przedawkowac,napisz potem jak byl wynik .A dokiem sie nie przejmuj,pukt widzenia zalezy od punku siedzenia.;););)Zyj zdrowo i badz szczesliwa,czekanie na serduszko kazda tutaj przechodzila.
 
Tak mieszkam w Holandii ale narazie zostanę przy urtrogesanie.
Dzieki;)
Lekarzowi powiedziałam dzis ze biorę 3x2 tabletki a wiec 600 mg na dobę to złapał sie za głowę. Mówi ze to za duzo, końska dawka i powiedział zeby po upływie tego terminu danego przez holenderski szpital (a wiec od 7 grudnia) zmniejszyć dawkę do 3 tabletek na dobę.
Powiedział tez cos co mnie bardzo zdziwiło. Otóż ze dla niego taka ciąża z testów i z bety nie jest ciążą tylko stanem/tworem. :/ ciaza dla niego jest wtedy gdy widzi bijące serduszko. A wiec przede mna jeszcze kilka tygodni ostrego zastanawiania sie co tam w tej mojej macicy sie dzieje :)

Ja taka dawke bralam do 12tygodnia. Z reszta chyba nie tylko ja, z tego co tu czytalam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) dawno się nie udzielalam ale czytam Was regularnie :)
Gratuluje wszystkich pozytywnych bet, nareszcie znowu sypia się dobre wiadomości na forum :)
Trzymam kciuki za wszystkie kolejne testy,punkcje :)
Ja wczoraj miałam 2 usg, nasz Bąbelek ma już 1.5 cm I na szczęście krwiak się wchlonal :):)
Kamień z serca,bo miałam straszne te ostatnie 2 tyg.
Cóż, pierwszy wynik bety to dopiero początek :) potem się już człowiek cały czas martwi :)
Ale szczerze życzę i wierzę, że każdej się uda ![emoji110][emoji110][emoji110][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Czytam Was już od jakiegoś czasu i każdej kibicuje. To też nadzieja dla mnie jak się udaje. Jestem po pierwszym transferze. Dzisiaj 6dpt i świruje już bo oprócz lekkiego ciągnięcia jajników i czasami leciutkiego bólu okresowego nie mam żadnych objawów powodzenia. Dużo jest tutaj tych dziewczyn, którym się udało, powiedzcie mi proszę, czy któraś z Was też nie miała żadnych objawów? Potrzebuje jakiejś nadziei. Planuje bete zrobić 6 grudnia, wtedy będzie mój 13dpt 3 dniowego dziewięciokomórkowca.
Hej,ja też prawie żadnych objawów nie miałam. Żadnego plamienia,tylko ból brzucha 5 dpt. Potem lekkie kucie w brzuchu ale myślałam, że to jajniki jeszcze po punkcji dochodzą do siebie :)
Piersi mnie przestały boleć, wszystko ustalo ok 11 dpt,a 12 dpt beta 138 ;)
Będzie dobrze,myśl pozytywnie!![emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mieszkam w Holandii ale narazie zostanę przy urtrogesanie.
Dzieki;)
Lekarzowi powiedziałam dzis ze biorę 3x2 tabletki a wiec 600 mg na dobę to złapał sie za głowę. Mówi ze to za duzo, końska dawka i powiedział zeby po upływie tego terminu danego przez holenderski szpital (a wiec od 7 grudnia) zmniejszyć dawkę do 3 tabletek na dobę.
Powiedział tez cos co mnie bardzo zdziwiło. Otóż ze dla niego taka ciąża z testów i z bety nie jest ciążą tylko stanem/tworem. :/ ciaza dla niego jest wtedy gdy widzi bijące serduszko. A wiec przede mna jeszcze kilka tygodni ostrego zastanawiania sie co tam w tej mojej macicy sie dzieje :)
Niestety u nas tez wielu lekarzy uważa, że do wizyty serduszkowej to ciąża biochemiczna :(
Moja koleżanka tak miała, nieważny wynik testu ani beta, jest serce to jest ciąża. Zależy na kogo się trafi :(
Ja juz po 2 pozytywnej becie dostałam L4 ciążowe.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mieszkam w Holandii ale narazie zostanę przy urtrogesanie.
Dzieki;)
Lekarzowi powiedziałam dzis ze biorę 3x2 tabletki a wiec 600 mg na dobę to złapał sie za głowę. Mówi ze to za duzo, końska dawka i powiedział zeby po upływie tego terminu danego przez holenderski szpital (a wiec od 7 grudnia) zmniejszyć dawkę do 3 tabletek na dobę.
Powiedział tez cos co mnie bardzo zdziwiło. Otóż ze dla niego taka ciąża z testów i z bety nie jest ciążą tylko stanem/tworem. :/ ciaza dla niego jest wtedy gdy widzi bijące serduszko. A wiec przede mna jeszcze kilka tygodni ostrego zastanawiania sie co tam w tej mojej macicy sie dzieje :)

Witajcie dziewczyny ,Ja jednak zistalam w domu bowiem wczoraj bylo zle zadna sol nie pomogla az di tej pory wiec zistalam w domu ,pije soki z cytryna i miodem plus paracetamol dwa tylko dzuen nie ..... nic innego w Uk nie dadza mi ;/// goraczki nie mam ale gardlo;//
Tutaj tez nawet polacy lekarze z ivf nie uwazaja ciazy jako udanej poprzez bety czy testy moczu tylko Po 3 tyg od testu usg serduszka ,
Pamietam nawet ze w dniu wizyty trzy dni Po pozytyw un rescue zrobilam bete raz bo powtorkowej nie uwazaja i test pozytywne powiedziwli ze teraz prosze wziasc gleboki odds h bo zdaza sie tak ze test pozytyw beta oka na usg nic zero ....
Kurcze siadalam na fotel jak na szpilkach....
Ale nie pisze to aby straszyc was kobietki Ale napisac co Ja przeszlam w Uk ,co klinika inna I insczej leczy bada itd
Dora kropelka i inne [emoji109][emoji109][emoji109][emoji109][emoji109]
Milego dzionka
 
Hej,ja też prawie żadnych objawów nie miałam. Żadnego plamienia,tylko ból brzucha 5 dpt. Potem lekkie kucie w brzuchu ale myślałam, że to jajniki jeszcze po punkcji dochodzą do siebie :)
Piersi mnie przestały boleć, wszystko ustalo ok 11 dpt,a 12 dpt beta 138 ;)
Będzie dobrze,myśl pozytywnie!![emoji110][emoji110][emoji110]

Beata o ile dobrze pamiętam w Novum podchodziłaś do ivf? Ja też :) A jeżeli chodzi o ten ból brzucha to miałaś jakiś konkretny? Bo u mnie było, ale chwilowe ćmienie. A jajniki czasami mnie ciągną tak jakby w dół, ale ja miałam crio, więc już organizm po punkcji wypoczęty. No i wczoraj wieczorem jakiś taki napięty ten brzuch miałam, a odczucia takie jakby zakwasy po ćwiczeniach. Może mój maluszek się wgryzał akurat ;)
 
Tak,w Novum :) jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Ten ból był coś podobnego jak na @ ale bez tych skurczy itp. Taki dziwny, ale moje myśli i tak szły w stronę,że pewnie już musztarda po obiedzie. I był dość mocny,leżałam prawie cały dzień.
A potem do bety to już tylko od czasu do czasu jakieś lekkie kucia :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny! Dziękuję za kciuki. Punkcję przeżyłam, nie było tak źle.. pobrano mi 21 komórek, na podglądanku było widocznych 13 więc nie wiem skąd się wzięła reszta :O boje się hiperki, wszędzie o tym piszą. Jajniki są obolałe. Myślicie ze mogę mieć hiperstymulacje? Jakie są objawy? W sobotę mam mieć transfer. Dziękuje ze jesteście :* to bardzo pomaga...
 
Do góry