reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana,jak mnie w koncu immunolog poustawial z lekami to stwierdzilam ze do stycznia(w styczniu mielismy transfer z dawczynia w Pradze miec)Zrobie ostatnia stymulacje na moich komorkach,dla swietego spokoju,zebym wiedziala,ze wszystko zrobilam.Stymulacja,tak dobrze wyszla,ze Czechy musielismy odmowic i zajac sie tym calym kurnikiem,Moze los tak chcial...:):)Fusun,Hess a wy kiedy wracacie po rodzenstwo?
Kochana, ja nie wcześniej niż we wrześniu. Chcę rok odczekać. Mam nadzieję, że będzie mi dane rodzeństwo dla Wojtka :)
 
reklama
W Berlinie startujecie?
Tak w Berlinie, w tej klinice gdzie startowala Evenlyne :)
Wiesz jak bym teraz zdanie zmienila to by mi M i mama chyba doope skopali :) Haha Choc im jest blizej tym czuje ze wpadam w panike, ale mam nadzieje przejdzie mi :)
A i jeszcze jedno.... ja juz chyba pol roku czekam na odp na priv lol
 
Super wieści !
Same pozytywne bety .
Życzę aby beta szybowała wysoko w górę :yes:

Ps. Mam na sprzedaż 14 ampułek prolutexu termin przydatności do 2018 .01.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was brała zastrzyki Prolutex? Ja dzisiaj miałam pierwszy i miejsce po zastrzyku boli nawet bez dotykania, nie mówiąc już o pochylaniu się czy właśnie dotyku. Gumka w dresach mnie uraża. Z zasady nie jestem marudą, wszystkie zastrzyki w trakcie stymulacji czy teraz fraxiparyna to dla mnie pikuś, ale ten prolutex już tak trzyma kilka godzin, nie wiem, czy to normalne.
Ja biorę cały czas. Boleć boli mam cały brzuch pokluty ale dla maleństwa warto i mogą mnie nawet 10 razy dziennie kluc[emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak w Berlinie, w tej klinice gdzie startowala Evenlyne :)
Wiesz jak bym teraz zdanie zmienila to by mi M i mama chyba doope skopali :) Haha Choc im jest blizej tym czuje ze wpadam w panike, ale mam nadzieje przejdzie mi :)
A i jeszcze jedno.... ja juz chyba pol roku czekam na odp na priv lol
Lol,wiem...dzisiaj siade;):wink:
 
Dzien dobry wszystkim :)
Powodzenia na wizytach niech ten dzien bedzie rownie dobry jak wczorajszy :)
Dzieje sie na forum w koncu pozytywnie :)
 
reklama
Trzymamy kciuki za owocną punkcję - i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego dnia dla wszystkich!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


29: ambicja1987 - punkcja

30: dora2016 - betowanie 1
30: kropelka30 - betowanie 1
30: milagors - criotransfer
30: liczka - pierwsza wizyta w czasie stymulacji
30: jaskolcia - betowanie 3

Grudzień
1: katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
1: nadzieja90 - criotransfer
3: milagors - betowanie 1
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
6: milagors - betowanie 2
7: ema51 - badania prenatalne
9: Ewunka -wizyta w drugiej klinice
10: milagors - betowanie 3
12: kreatola - badania prenatalne 1
12: asiex - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed stymulacją
14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę

2017

10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry