reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No tak to niestety jest z tą ciążą, moja doktor też mi wczoraj powiedziała, że o ciąży będziemy mogli mówić dopiero za dwa tygodnie. No cóż, nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać i wierzyć, że serduszko będzie biło:)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Dziękuję za kciuki. Punkcję przeżyłam, nie było tak źle.. pobrano mi 21 komórek, na podglądanku było widocznych 13 więc nie wiem skąd się wzięła reszta :O boje się hiperki, wszędzie o tym piszą. Jajniki są obolałe. Myślicie ze mogę mieć hiperstymulacje? Jakie są objawy? W sobotę mam mieć transfer. Dziękuje ze jesteście :* to bardzo pomaga...
Hej ja tez na usg mialam widocznych 12 pecherzykow a pobrali 20 :) pij dużo wody i jedz białko, bedzie dobrze. Punkcje miałam wczoraj i też jajniki były obolałe, dzisiaj już jest lepiej :)
 
Dzwoniłam do dr czy mam odstawić leki, powiedziała, żebym dla pewności powtórzyła w piątek i wtedy odstawila. Mamy jednego mrozaczka. Ostatnia szansa.

IMSI, 2 dwudniowe zarodki., beta 30.11
 
Tak mieszkam w Holandii ale narazie zostanę przy urtrogesanie.
Dzieki;)
Lekarzowi powiedziałam dzis ze biorę 3x2 tabletki a wiec 600 mg na dobę to złapał sie za głowę. Mówi ze to za duzo, końska dawka i powiedział zeby po upływie tego terminu danego przez holenderski szpital (a wiec od 7 grudnia) zmniejszyć dawkę do 3 tabletek na dobę.
Powiedział tez cos co mnie bardzo zdziwiło. Otóż ze dla niego taka ciąża z testów i z bety nie jest ciążą tylko stanem/tworem. :/ ciaza dla niego jest wtedy gdy widzi bijące serduszko. A wiec przede mna jeszcze kilka tygodni ostrego zastanawiania sie co tam w tej mojej macicy sie dzieje :)
A nie masz żadnych skurczów? Nie boli Cię brzuch? Mnie dzisiaj prawie cały dzień :(

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry