reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dora 2016
Tak, głowa bolała mnie bardzo po transferze. Jakies 3-4 dni. Juz myslalam ze mam migrenę. Ale przeszło....;-) ;)
No to mnie pocieszylas, dzięki. Wczoraj był 4 dpt i prawie po ścianach chodziłam, taki ból. Dzisiaj jest lepiej. Boję się wziąć cokolwiek. Dzwonilam do dr, na razie nie odbiera.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to mnie pocieszylas, dzięki. Wczoraj był 4 dpt i prawie po ścianach chodziłam, taki ból. Dzisiaj jest lepiej. Boję się wziąć cokolwiek. Dzwonilam do dr, na razie nie odbiera.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Myśle ze to efekt uboczny tych wsztystkich leków i ingerencji w ogranizm.
Mnie natomiast od jakiegoś 6 dpt meczy codziennie zgaga, której nie miewam raczej nigdy.
 
Kropelka, ja tam jestem dobrej mysli na Twoje kreski. Moglyby sie tylko umocnic, to bys sie juz uspokoila. Po pregnylu/ovitrelle nie powinno byc juz dawno sladu. A ten test z trzema kreskami, to chyba faktycznie na blizniaki ;)
 
reklama
Do góry