reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wszystkim wam życzę wszystkiego co najlepsze !!!!!!!! Tym którzy są przed aby się udało a Tym co oczekują by radowali się swoimi pociechami. Niestety dla mnie chwilowo zakończyło się staranie.. To był mój jedyny mrożony . Jak wrócę kiedyś do starań.. mam nadzieję , że będziecie odwiedzać forum tylko by kibicować a każda będzie miała to czego najbardziej w życiu pragnie ... Odchodzę po cichu.. kiedyś wrócę.
Tak mi przykro:( brak slow........:(
 
Trzymamy kciuki za piękny przyrost bety, piękne widoki w czasie badań i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego dnia dla wszystkich!

✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


24: rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24: jaskolcia - betowanie 2

25: ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę
26: mawila - betowanie 1
28: CzarnaInka - betowanie 1
28: Pixie_Dixie - wizyta w klinice (nt. zarodków)
30: dora2016 - betowanie 1
30: kropelka30 - betowanie 1

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
1: ziółko87 - betowanie 1
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
9: Ewunka -wizyta w drugiej klinice
12: kreatola - badania prenatalne 1
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed stymulacją
14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
16:margaretka35 - konsultacje
19:ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę

2017

12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Ostatnia edycja:
Wszystkim wam życzę wszystkiego co najlepsze !!!!!!!! Tym którzy są przed aby się udało a Tym co oczekują by radowali się swoimi pociechami. Niestety dla mnie chwilowo zakończyło się staranie.. To był mój jedyny mrożony . Jak wrócę kiedyś do starań.. mam nadzieję , że będziecie odwiedzać forum tylko by kibicować a każda będzie miała to czego najbardziej w życiu pragnie ... Odchodzę po cichu.. kiedyś wrócę.

Sunrisea, Słoneczko, trzymaj się :( To nie dziś, ale przyjdzie czas na twój dzień
5235566354c55b578a4f44d59998435d.jpg
 
Dzień dobry dziewczyny
Ja dzis wypadam z kalendarzowej wizyty bo jak byłam w klinice żeby się o te zarodki dowiedzieć to dopytałam lekarza po co ona właściwie jest i wyszło że właściwie po nic bo na razie chcę poczekać aż się tsh wyreguluje. Powiedział, że wyniki za 2 tygodnie, ze on ma urlop do połowy grudnia, ja prawdopodobnie zacznę cykl koło 20 grudnia i zaczniemy podejście do crio na sztucznym.

Kreatola proszę o wpisanie mnie na 13 grudnia na rozpoczęcie manewrów :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry