reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No jednak moja ordynator nie wykazala sie za bardzo dala mi skierowanie do poradni immunologicznej do Gdanska do dr Suchanek w UCK jej znajoma wiec stwierdzila ze nie bedzie sie wpierdzielac :)
A mogla sama wszystko zlecic :p buuu
Ale koniec roku to co bedzie sobie w poradni koszty podnosic :p
No nic ma mi ustalic wczesniejszy termin bo jak dzwonilam to terminy na grudzien 2017 buhaha :)

A propo ktos cos moze o tej dr Suchanek slyszlal podobno tez w Invikcie pracuje??
Wlasnie tak to u nas wyglada. Szok. Podzielna jest da zarobic jeszcze kolezance.
 
reklama
Dzien dobry ☺☺☺

Rybka samych dobrych wiesci na wizycie ciekawe co dzis zobaczysz jakie pozy twoich chlopakow

Jaskolcia pieknego przyrostu
 
IMG_5951.JPG IMG_5952.JPG
Czesc dziewczyny! Trzymam kciuki za dzisiejsze dobre wyniki. U mnie kolejny dzien swirowania. 10 dpt
Walnelam juz z rana dwa testy.... kreska druga jest ale nie ciemnieje...a przecież powinna:eek::szok:
 

Załączniki

  • IMG_5951.JPG
    IMG_5951.JPG
    142,2 KB · Wyświetleń: 119
  • IMG_5952.JPG
    IMG_5952.JPG
    162,6 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Do góry